نمایندگی بلبرینگ NACHI

نمایندگی بلبرینگ ناچی ژاپن (NACHI)

شرکت Nachi-Fujikoshi که با نام تجاری Nachi به شهرت رسیده است، یک شرکت ژاپنی است که در زمینه تولید ربات های صنعتی، ابزار و ماشین آلات و همچنین تجهیزات کاربردی اعم از انواع بلبرینگ ها و رولبرینگ ها شناخته می شود. این شرکت از ژانویه 2014 به بیش از 50 شرکت تابعه (22 تا داخلی و 28 تا خارج از ژاپن) رسیده است.

فلسفه شرکت NACHI از زبان موسس

خلاقیت – تجارت بدون ایجاد خلاقیت فایده ای ندارد؛ رویای امروز فردای بهتر است. تولید باعث ایجاد اختلاف نظر می شود. با رفع چنین اختلافاتی، پیشرفت تضمین می شود.

تلاش – با تلاش موانع را پشت سر بگذارید. به کار های دشوار اولویت دهید و وقتی کار نیمه تمام شد هرگز تسلیم نشوید.

جهانی شدن – جهان بازار شماست. اعتماد مردم دنیا را جلب کنید. محصولات با کیفیت را با هزینه مناسب عرضه کنید.

قدردانی – همیشه از آنچه اطرافیان برای شما انجام می دهند قدردانی کنید. به جامعه خدمت کنید تا مهر خود را نسبت به شما تکرار کنند.

محصولات کمپانی ناچی NACHI

– ماشین آلات چرخه تولید :

شرکت ناچی هدف تولید ماشین آلات با کارآیی و سرعت بالا را تحقق می بخشد و کلیه فرآیندها را مطابق با محیط گسترده استفاده از محصول انجام می دهد. در زمینه روباتیک، بر اساس دستاوردهای قابل توجه در جوشکاری نقطه ای، این شرکت روبات هایی را برای جوشکاری قوس، نقاشی، کنترل و اتوماسیون عرضه می کند.

– عرضه تجهیزات کاربردی :

بیرینگ و تجهیزات هیدرولیک از اجزای اساسی هستند که عملکرد مهمی در خودرو، راه آهن، ماشین آلات ساختمانی، ابزارها و تجهیزات الکتریکی و سایر وسایل دارند. مؤلفه های ناچی ایمنی، اتکا و پایداری را حفظ می کند و از کارایی بالا، وزن و حجم کمتر و همچنین با دوام بودن برخوردار هستند.

– مواد و متریال ها :

گروه ناچی متمرکز بر تولید ابزار فولادی پر سرعت است و مواد اولیه با کیفیتی را برای زمینه های مختلف مربوط به ابزار، اتومبیل، الکترونیک و ارتباطات فراهم می کند. این گروه همچنین در حال تحقیق در زمینه کوره های صنعتی و میادین پوشش و استفاده از مواد پیشرفته و ترمو تکنولوژی برای ارائه محصولات با کیفیت تر به مشتریان است.

لوگوی کمپانی NACHI :

لوگوی بلبرینگ NACHI

پروسه تولید کمپانی NACHI :

پروسه تولید بلبرینگ های NACHI

از بتکا خرید کنید : بلبرینگ چرخ پراید

کاتالوگ بلبرینگ NACHI

برای دانلود کاتالوگ های بلبرینگ و رولبرینگ ناچی روی تصویر مربوطه کلیک کنید. این کاتالوگ ها توسط خود شرکت ناچی عرضه شده است.

Ball-Bearing-Units NACHI
Ball-Screw-Support-Bearings NACHI
Deep-Groove-Ball-Bearings NACHI
High-Capacity-Cylindrical-Roller-Bearings-EG-Series NACHI
Spherical-Roller-Bearings NACHI
Spherical-Roller-Thrust-Bearings NACHI

تاریخچه کمپانی NACHI

شرکت ناچی (NACHI-FUJIKOSHI) در دسامبر سال 1928 تحت عنوان سازنده ابزارآلات در شهر تویاما در ژاپن بر اساس فلسفه بنیانگذار آن کوهی ایمورا (Kohki Imura) مبنی بر اینکه “افزایش توانایی تولید داخلی ماشین آلات برای توسعه صنعت ماشین آلات ژاپن اساسی است” تاسیس شد. ده سال بعد از تاسیس، شرکت یک کارخانه فولادی را راه اندازی کرده و سیستم تولید یکپارچه ای را عرضه کرد که ابعادی از فراهم کردن مواد اولیه تا محصول نهایی را پوشش می داد.

تصویر کوهی ایمورا موسس کمپانی NACHI :

کوهی ایمورا موسس بلبرینگ ناچی

کارخانه سپس عملیات تولید خود را در زمینه ابزار و بلبرینگ بر اساس مواد با کیفیت خود گسترش داد. هیچ شرکت دیگری در جهان تا این حد درگیر افزایش کیفیت تولید تجهیزات ماشینی مانند ابزار، ربات ها، بیرینگ ها، تجهیزات هیدرولیک و مواد اولیه نیست.

شرکت صنعتی بازرگانی بتکا عرضه کننده محصولات برند ژاپنی NACHI بوده و این برند را در طیف گسترده و تنوع تولیدات کاملا قانونی و از مبادی رسمی وارد نموده و به صنایع داخلی ارائه می نماید.
از شما دعوت می نمائیم جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید با مشاوران بتکا تماس حاصل فرمائید. شماره تماس های دفتر مرکزی در انتهای صفحه هستند؛ کافیست روی هر شماره کلیک کنید تا تماس برقرار شود.

منبع : nachi-fujikoshi.co.jp

دفتر مرکزی:

  • تهران، خیابان سعدی شمالی، خیابان برادران قائدی، مجتمع بهار، واحد 10

فروشگاه مرکزی:

  • تهران، خیابان امیرکبیر، پاساژ تهران

تماس با ما

تماس سریع (+98) 912-103-5927(+98) 912-145-9677 (+98 21) 7761-4313 (+98 21) 7761-0564 (+98 21) 7761 4682