راهنمای استفاده و دستورالعمل پنل باشگاه مشتریان بتکا

ورود به پنل کاربری باشگاه مشتریان بتکا

به صفحه ورود به آدرس

club.btka-co.com/login

مراجعه فرمائید و شماره تلفن همراه و رمز عبور خود را که با آن ثبت نام کرده اید، وارد کنید. اگر ثبت نام نکرده اید، بخش بعدی را مطالعه کنید.

ورود به پنل باشگاه مشتریان بتکا

ثبت نام در پنل کاربری باشگاه مشتریان بتکا

به صفحه ثبت نام به آدرس

club.btka-co.com/register

مراجعه فرمائید و مشخصات خواسته شده را وارد کنید. نام و نام خانوادگی، شماره تلفن همراه، رمز عبور و تکرار رمز عبور گزینه هایی هستند که باید توسط کاربر پر شوند و پر کردن موارد دیگر از قبیل ایمیل، نام شرکت/کارخانه/فروشگاه و سمت کاری اختیاری است.

ثبت نام پنل باشگاه مشتریان بتکا

پس از ثبت نام، وارد پنل کاربری خود می شوید.

داشبورد پنل کاربری باشگاه مشتریان بتکا

در سمت راست قاب اول داشبورد مشخصات خود از قبیل نام، ایمیل و شماره تلفن خود را مشاهده می کنید. در وسط سطح کاربری یک تا پنج ستاره و در سمت چپ، وضعیت فاکتورها و امتیاز شما نمایش داده می شود. در قسمت پایین نیز نمودار امتیاز شما در 30 روز گذشته نمایش داده می شود که می توانید طبق آن، طرح های ویژه نقره ای، طلایی و الماس را انتخاب کنید. اعلان ها نیز در قسمت پایینی سمت راست صفحه، فعال یا غیرفعال بودن طرح ها را به شما نشان می دهند.

داشبورد پنل کاربری قاب اول

اگر فاکتور ثبت کنید، ستاره های سطح کاربری رنگی خواهند شد و بخش های دیگر نیز فعال می شوند. به عنوان مثال کاربر زیر یک فاکتور 40 امتیازی را ثبت کرده است؛ در دسته کاربر های یک ستاره جای می گیرد و طرح ستاره بتکا برای او فعال شده است.

قاب داشبورد یک

نمودار نیز 40 امتیاز او را نشان می دهد. این نمودار 30 روزه برای طرح های ویژه بتکا مهم است که در ادامه به آنها می پردازیم.

نمودار امتیاز

بخش جوایز شما

زیر بخش اعلان ها، دو بخش جوایز شما و خواندنی ها وجود دارند. بخش جوایز شما، پس از تعیین گزینه های مجموعه خدمات رفاهی برای شما فعال می شود و بخش خواندنی ها نیز مربوط به نکات مهم پنل کاربری باشگاه مشتریان بتکا است.

جوایز پنل کاربری

اگر هر کدام از طرح های ستاره و یا طرح های ویژه بتکا را انتخاب کرده باشید و تیم پشتیبانی بتکا گزینه های خدمات رفاهی را برای شما انتخاب کرده باشند، در بخش جوایز شما دکمه “بازبینی” به نمایش در می آید که می توانید با کلیک بر روی آن، گزینه موردنظر خود را انتخاب کنید.

بخش دریافت امتیاز

در بخش دریافت امتیاز، می توانید کد فاکتور به همراه مبلغ آن و تاریخ ثبت فاکتور را وارد نمائید و در انتها دکمه ثبت را بزنید. پس از آن تیم پشتیبانی بتکا درخواست شما را بررسی می کند و در صورت تایید فاکتور، امتیاز لازم به مجموع امتیاز های شما اضافه می شود. هر یک میلیون تومان معادل یک امتیاز می باشد.

بخش دریافت امتیاز

طرح ستاره بتکا

طرح ستاره بتکا با خرید حداقل 30 میلیون تومان در طول فصل (سه ماه) فعال می گردد.  سطوح کاربری عبارتند از؛ 30 امتیاز تا 100 امتیاز کاربر یک ستاره، 100 امتیاز تا 180 امتیاز کاربر دو ستاره، 180 امتیاز تا 350 امتیاز کاربر سه ستاره، 350 امتیاز تا 500 امتیاز کاربر چهار ستاره و 500 امتیاز به بالا کاربر پنج ستاره.

کاربر هر زمانی درطول سه ماه هر فصل، می تواند طرح ستاره فعال شده خود را انتخاب و از خدمات رفاهی باشگاه مشتریان بتکا بهره مند شود؛ به این ترتیب که کاربر یک ستاره فقط یک انتخاب، کاربر دو و سه ستاره فقط دو انتخاب و کاربر چهار و پنج ستاره فقط می توانند سه انتخاب از مجموعه خدمات رفاهی بتکا داشته باشند و پس از دریافت جوایز، سطح کاربری مجددا به بدون ستاره تقلیل می یابد. در پایان هر سه ماه (طبق فصول سال) نیز سطوح کاربری صفر خواهند شد.

لازم به ذکر است که به عنوان مثال اگر کاربر چهار ستاره که حق سه انتخاب دارد، فقط یک مجموعه از خدمات رفاهی را انتخاب کند، بودجه مربوط به سه مجموعه فقط به همان یک مجموعه انتخاب شده اختصاص می یابد و خدمات رفاهی بهتری از مجموعه انتخاب شده دریافت خواهد کرد.

اگر شما به 30 امتیاز نرسیده باشید، طرح ستاره برای شما غیر فعال و دکمه “انتخاب کنید” خاموش است.

طرح ستاره غیرفعال

اگر به 30 امتیاز یا بیشتر رسیده باشید، طرح ستاره برای شما فعال و دکمه “انتخاب کنید” روشن است و بنابر سطح کاربری، می توانید از یک تا سه مجموعه خدمات رفاهی را انتخاب کنید. به عنوان مثال کاربر زیر 40 امتیاز دارد؛ کاربر یک ستاره است و تا دو ستاره شدن (100 تا 180 امتیاز)، 60 امتیاز فاصله دارد.

انتخاب کنید طرح ستاره

پس از انتخاب، مجموعه خدمات رفاهی برای شما به نمایش در می آید و بنابر سطح کاربری می توانید یک تا سه مجموعه از آنها را انتخاب کنید. اگر راجب مجموعه ها اطلاعاتی ندارید، بر روی علامت سوال [؟] جلوی آنها کلیک کنید تا توضیحات مربوط به هر مجموعه باز شود.

انتخاب طرح رفاهی

پس از انتخاب طرح و ثبت آن، تیم پشتیبانی بتکا برای هر مجموعه گزینه هایی برای شما تعیین می کند و پس از تعیین گزینه ها، پیامکی برای شما ارسال خواهد شد و آماده شدن گزینه ها به اطلاع شما خواهد رسید. شما می توانید با توجه به سلیقه خود، یکی از گزینه ها را در بخش جوایز شما انتخاب کنید. کافیست روی دکمه بازبینی در بخش “جوایز شما” کلیک کنید.

بازبینی جوایز

به عنوان مثال برای مجموعه گردشگری سه گزینه سفر به کیش، سفر به شیراز و سفر به مشهد تعیین می شود که شما می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید.

پس از انتخاب، تیم پشتیبانی بتکا برای باقی مراحل با شما تماس خواهند گرفت.

طرح ویژه نقره ای بتکا

طرح ویژه نقره ای بتکا با خرید بین 100 تا 300 میلیون تومان در 30 روز فعال می شود. اگر در بازه نمودار ابتدای پنل بین 100 تا 300 میلیون تومان از بتکا خرید کرده باشید، مشمول طرح نقره ای بتکا می شوید که می توانید 1 مجموعه از خدمات رفاهی را انتخاب کنید؛ در واقع مجموع خرید شما در 30 روز گذشته باید مرز 100 میلیون تومان را گذرانده باشد.

لازم به ذکر است در گزینه هایی که برای طرح های ویژه از جمله طرح نقره ای تعیین می شوند، نسبت به طرح ستاره بودجه بیشتری دریافت خواهند کرد و کاربر خدمات رفاهی ویژه تری دریافت خواهد کرد.

طرح نقره ای بتکا

طرح ویژه طلایی بتکا

طرح ویژه نقره ای بتکا با خرید بین 300 تا 500 میلیون تومان در 30 روز فعال می شود. اگر در بازه نمودار ابتدای پنل بین 300 تا 500 میلیون تومان از بتکا خرید کرده باشید، مشمول طرح طلایی بتکا می شوید که می توانید 1 تا 2 مجموعه از خدمات رفاهی را انتخاب کنید؛ در واقع مجموع خرید شما در 30 روز گذشته باید مرز 300 میلیون تومان را گذرانده باشد.

لازم به ذکر است در گزینه هایی که برای طرح های ویژه از جمله طرح طلایی تعیین می شوند، نسبت به طرح ستاره بودجه بیشتری دریافت خواهند کرد و کاربر خدمات رفاهی ویژه تری دریافت خواهد کرد.

طرح طلایی بتکا

طرح ویژه الماس بتکا

طرح ویژه نقره ای بتکا با خرید بالای 500 میلیون تومان در 30 روز فعال می شود. اگر در بازه نمودار ابتدای پنل بالای 500 میلیون تومان از بتکا خرید کرده باشید، مشمول طرح الماس بتکا می شوید که می توانید 1 تا 3 مجموعه از خدمات رفاهی را انتخاب کنید؛ در واقع مجموع خرید شما در 30 روز گذشته باید مرز 500 میلیون تومان را گذرانده باشد.

لازم به ذکر است در گزینه هایی که برای طرح های ویژه از جمله طرح الماس تعیین می شوند، نسبت به طرح ستاره بودجه بیشتری دریافت خواهند کرد و کاربر خدمات رفاهی ویژه تری دریافت خواهد کرد.

طرح الماس بتکا

در پایان هر فصل نیز، امتیاز شما صفر شده و فصل جدید شروع خواهد شد؛ پس بهتر است در انتهای هر سه ماه، نسبت به انتخاب طرح ستاره خود اقدام کنید

دفتر مرکزی:

  • تهران، خیابان سعدی شمالی، خیابان برادران قائدی، مجتمع بهار، واحد 10

فروشگاه مرکزی:

  • تهران، خیابان امیرکبیر، پاساژ تهران

تماس با ما

تماس سریع (+98) 912-103-5927(+98) 912-145-9677 (+98 21) 7761-4313 (+98 21) 7761-0564 (+98 21) 7761 4682