نمایندگی بلبرینگ ZWZ

نمایندگی بلبرینگ ZWZ

گروه ZWZ همواره پیشرو صنعت بیرینگ چین بوده است. ZWZ در ابتدا بیرینگ هایی برای کامیون های سنگین، واگن، لوکوموتیو، چرخ خودرو و توربین بادی تولید می کرده است و به تدریج به یک شرکت مدرن تبدیل شده است که عمدتا تجهیزات کاربردی و اصلی فنی را تولید می کند و به بزرگترین پایگاه تولید و فروش بلبرینگ و رولبرینگ در چین تبدیل شده است. ZWZ سهم بسزایی در توسعه صنعت بیرینگ چین داشته و به “زادگاه بلبرینگ های چینی” شناخته می شود.

لوگوی برند ZWZ:

لوگوی ZWZ

محصولات ZWZ

بلبرینگ ZWZ :

برند ZWZ طیف وسیعی از بلبرینگ ها را در اندازه های قطر داخلی از 12 میلی متر تا 150 میلی متر فراهم می کند. این بیرینگ ها را می توان با کاسه نمد های خاص، سپرها، گریس ها و روانکاری داخلی برای دستگاه مشتری سفارشی سازی کرد.

بلبرینگ zwz

بلبرینگ شیار عمیق رایج ترین نوع بلبرینگ است که امروزه در صنایع استفاده می شود. کاربرد آن شامل همه چیز از لوازم کوچک آشپزخانه گرفته تا تجهیزات بزرگ صنعتی است. بیرینگ های شیار عمیق برای حمل بارهای شعاعی حتی با سرعت زیاد مناسب هستند. ZWZ طیف کاملی از بلبرینگ های شیار عمیق را فراهم می کند. بلبرینگ های شیار عمیق در انواع تک ردیف و دو ردیف موجود هستند

بلبرینگ شیار عمیق ZWZ

بلبرینگ های تماس زاویه ای برای پشتیبانی بهتر از ترکیب بار های مجوری و شعاعی طراحی شده است. بارهای شعاعی یک خط مستقیم را در بیرینگ دنبال می کنند اما بارهای محوری از مسیری زاویه دار، سعی در جدا کردن دو لایه بیرینگ دارند. یاتاقان های تماس زاویه ای در انواع تک ردیفه و دو ردیفه موجود هستند

بلبرینگ تماس زاویه ای ZWZ

رولبرینگ مخروطی ZWZ :

رولبرینگ مخروطی از دو حلقه غلتک های مخروطی برای رسیدن به ظرفیت حمل بار محوری و شعاعی بالا استفاده می کند. اشکال مخروطی قطعات به همراه شکل مخروط غلتک ها، نقطه مشترکی را در محور یاتاقان ها ایجاد می کنند. نحوه طراحی رولبرینگ مخروطی سطح تماس بزرگی را بین غلتک ها و لایه ها ایجاد می کند که توانایی حمل بارهای بزرگ محوری و شعاعی را دارند.

رولبرینگ مخروطی ZWZ

رولبرینگ استوانه ای ZWZ :

رولبرینگ استوانه ای از دو حلقه با مسیر های استوانه ای و غلتک هایی با مشخصات لگاریتمی استفاده می کند. مشخصات لگاریتمی غلتک، یک سطح تماس اصلاح شده را فراهم می کند که به یاتاقان اجازه می دهد تا بارهای شعاعی بزرگ را حمل کند. ZWZ دارای یک خط تولید کامل از رولبرینگ های استوانه ای سری متریک و اینچی است.

رولبرینگ استوانه ای ZWZ

کاتالوگ بلبرینگ و رولبرینگ ZWZ

برای دانلود کاتالوگ بیرینگ ZWZ بر روی تصاویر مربوطه کلیک کنید. این کاتالوگ ها توسط خود شرکت ZWZ عرضه شده است.

کاتالوگ بلبرینگ خودرو ZWZ
کاتالوگ رولبرینگ بشکه ای ZWZ
کاتالوگ بلبرینگ ZWZ

تاریخچه برند ZWZ

1938 – برند ZWZ در دالیان چین تأسیس شد.

1949 – ZWZ اولین بیرینگ صنعتی خود را طراحی و تولید کرد.

1954 – اولین محصولات بلبرینگ خودرویی توسط ZWZ طراحی و تولید شد.

2006 – ZWZ اولین بیرینگ های مخصوص انرژی باد خود را توسعه داد.

2011 – کارخانه رولبرینگ جدید در دالیان تکمیل شد.

2012 – ZWZ صادرات بلبرینگ و رولبرینگ خود را به مشتریان خودرویی آمریکای شمالی آغاز کرد.

و اما …

شرکت صنعتی بازرگانی بتکا عرضه کننده محصولات برند چینی ZWZ بوده و این برند را در طیف گسترده و تنوع تولیدات کاملا قانونی و از مبادی رسمی وارد نموده و به صنایع داخلی ارائه می نماید.

گواهینامه رسمی برند ZWZ برای شرکت صنعتی بازرگانی بتکا:

نمایندگی رسمی گواهینامه ZWZ

از شما دعوت می نمائیم جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید با مشاوران بتکا تماس حاصل فرمائید. شماره تماس های دفتر مرکزی در انتهای صفحه هستند؛ کافیست روی هر شماره کلیک کنید تا تماس برقرار شود.

منبع : zwz-bearing.com

دفتر مرکزی:

  • تهران، خیابان سعدی شمالی، خیابان برادران قائدی، مجتمع بهار، واحد 10

فروشگاه مرکزی:

  • تهران، خیابان امیرکبیر، پاساژ تهران

تماس با ما

تماس سریع (+98) 912-103-5927(+98) 912-145-9677 (+98 21) 7761-4313 (+98 21) 7761-0564 (+98 21) 7761 4682