بلبرینگ FAG

نمایندگی بلبرینگ FAG آلمان

گروه شفلر (Schaeffler Group) – صاحب برند FAG – یکی از بزرگترین تولید کننده های آلمانی بیرینگ های عناصر نورد است که برای مصارف خودرو، هوافضا و صنعتی استفاده می شود. این شرکت توسط برادران ویلهلم و دکتر جرج شفلر تاسیس شد. گروه شفلر برند های INA ،FAG و LuK را در اختیار دارد.

گروه شفلر یک تأمین کننده جهانی تجهیزات کاربردی خودرو و صنایع دیگر است. گروه شفلر هم اکنون با داشتن قطعات و سیستم های بسیار دقیق در برنامه های موتور، انتقال و شاسی علاوه بر بیرینگ های غلتکی و ساده برای بسیاری از کاربردهای صنعتی، کار های تعیین کننده ای جهت “حرکت برای فردایی بهتر” انجام داده است. از زمان آغاز فعالیت، شرکت شافلر در نوآوری های پیشگامانه و مشتری مداری جهانی، همواره زبانزد بوده است.

ویدیوی پروسه تولید بلبرینگ و رولبرینگ FAG:

معرفی برند FAG

نام تجاری اف آ گ با صنعت بلبرینگ عنصر نورد پیوند ناگسستنی دارد. FAG از سال 1905 به عنوان یک برند تجاری ثبت شده است و پس از تصرف شفلر در سال 2001، عنصر اصلی گروه شفلر به همراه INA و LuK است.

لوگوی بلبرینگ FAG:

لوگوی بلبرینگ FAG

دفتر مرکزی بلبرینگ FAG در هرزوگناراخ آلمان :

دفتر مرکزی FAG

محصولات کمپانی شفلر

قطعات با دقت بالا، سیستم ها و بیرینگ های عناصر نورد

گروه شفلر با ارائه قطعات و تجهیزات با دقت بالا در کاربردهای موتور، گیربکس و شاسی و همچنین بلبرینگ و رولبرینگ برای تعداد زیادی از کاربردهای صنعتی، در حال شکل دادن “حرکت برای فردایی بهتر” است.

کاتالوگ رولبرینگ و بلبرینگ FAG

برای دانلود کاتالوگ بیرینگ های اف آ گ روی تصویر زیر کلیک کنید. این کاتالوگ 12 مگابایت حجم دارد و توسط شرکت شفلر عرضه شده است.

کاتالوگ FAG

تاریخچه بلبرینگ FAG

در سال 1883 فریدریش فیشر یک خورد کننده ساچمه را طراحی کرد. این دستگاه اجازه می داد تا ساچمه های فولادی برای اولین بار – و در حجم زیاد – در حالت کاملا گرد قرار بگیرند. او با این فناوری پایه و اساس کل صنعت بلبرینگ های عناصر نورد را پایه گذاری کرد. بنابراین، داستان موفقیت آمیز جهانی بیرینگ های ساچمه کروی در شواینفورت آلمان آغاز شد. بعد ها، در سال 1883، رسما تأسیس FAG اعلام شد.

در سال 1905 برند FAG در دفتر ثبت برندها در برلین ثبت شد. علامت تجاری ثبت شده FAG که مخفف Fischers Aktien-Gesellschaft است، امروز در بیش از 100 کشور جهان محصول ارائه می دهد.

تصویر جرج شفلر، موسس گروه شفلر و برند FAG:

جرج شفلر موسس FAG

شرکت صنعتی بازرگانی بتکا عرضه کننده محصولات برند آلمانی FAG بوده و این برند را در طیف گسترده و تنوع تولیدات کاملا قانونی و از مبادی رسمی وارد نموده و به صنایع داخلی ارائه می نماید.

از شما دعوت می نمائیم جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید با مشاوران بتکا تماس حاصل فرمائید. شماره تماس های دفتر مرکزی در انتهای صفحه هستند؛ کافیست روی هر شماره کلیک کنید تا تماس برقرار شود.

منبع : schaeffler.com

دفتر مرکزی:

  • تهران، خیابان سعدی شمالی، خیابان برادران قائدی، مجتمع بهار، واحد 10

فروشگاه مرکزی:

  • تهران، خیابان امیرکبیر، پاساژ تهران

تماس با ما

تماس سریع (+98) 912-103-5927(+98) 912-145-9677 (+98 21) 7761-4313 (+98 21) 7761-0564 (+98 21) 7761 4682