روغن صنعتی و گریس FUCHS

روغن صنعتی و گریس FUCHS

برند روغن صنعتی و گریس FUCHS در سال 1931 در شهر صنعتی مانهایم آلمان تاسیس شد. برند FUCHS در ارتباط با بهترین سازندگان موتور اروپا و همچنین با سنت بزرگ فناوری و مهندسی آلمان شکل گرفته است. دستیابی به روان کننده هایی که می توانند مشکل اصطکاک را به یک عامل موفقیت برای ماشین ها، محصولات و فرآیندها تبدیل کنند، جزو اصلی ترین اقدامات این شرکت است.

تاریخچه روغن صنعتی و گریس FUCHS

در سال 1931، رادولف فوکس شرکت واردات و توزیع برای محصولات پالایشگاهی با کیفیت بالا را تأسیس کرد. حدود 20 سال بعد، اولین صادرات به کشورهای خارجی صورت گرفت. در دهه 1960، بازارهای بین المللی به طور فزاینده ای درگیر این برند شده بودند. در دهه 1970 و 1980 تنوع طیف محصولات ای شرکت به طور مداوم گسترش یافت و با نیازهای اختصاصی مشتریان مطابقت پیدا کرد. در آغاز دهه 1990، تمام فعالیت ها روی تجارت اصلی این شرکت متمرکز شد: روان کننده ها. اروپای غربی، آمریکای شمالی و آسیا و اقیانوسیه به بازارهایی تبدیل می شوند که بیشترین سهم را دارند. امروز، FUCHS PETROLUB در فهرست گروه های بورس فرانکفورت و اشتوتگارت در صدر گروه قرار دارد.

محصولات برند FUCHS

لوگوی FUCHS:

روغن صنعتی FUCHS

محصولات روغن صنعتی و گریس FUCHS

روان کننده های اتومبیل فوکس

FUCHS یکی از تولید کنندگان پیشرو در زمینه روان کننده خودروهای سواری، کامیون ها و ماشین آلات کشاورزی یا ساختمانی است. FUCHS با داشتن طیف گسترده ای از روان کننده ها برای همه برنامه های کاربردی خودرو و فناوری XTL® بی نظیر در سراسر جهان، استانداردهای جدیدی را تعیین می کند. با شروع فناوری XTL®، راننده از بهبود پروسه استارت و کاهش اصطکاک در کنار کاهش مصرف سوخت بهره می برد و مصرف روغن نیز به میزان قابل توجهی پایین تر از روغن های معمولی از همان کلاس ویسکوزیته است.

زمینه هایی که فوکس می تواند نیاز آنها را تامین کند عبارتند از:

ماشین آلات کشاورزی
روان کننده های زیست تخریب پذیر
روغن هیدرولیک بخش های مرکزی و متحرک
روغن موتور
روغن گیربکس
روغن سرویس آسانسور

روان کننده های صنعتی فوکس

چه در تولید و انتقال انرژی، کاهش یا انتقال نیروهای محرکه، تولید هوای خنک کننده یا هوای فشرده و چه در دستگاه های کاربردی ابزار و ماشین آلات و در بسیاری از زمینه های دیگر، روان کننده های صنعتی وظیفه اصلی را برای انجام کار دارند. بسیاری از فرایندها فقط با روانکار مخصوص اجرا می شوند. روان کننده های صنعتی FUCHS می توانند سهم بسزایی در بهبود بهره وری و همچنین کاهش مصرف انرژی داشته باشند، به عنوان مثال در سیستم های هیدرولیک، واحدهای چرخ دنده و بسیاری از کاربردهای دیگر. علاوه بر این، روان کننده های زیست تخریب پذیر FUCHS جایگزین واقعی برای روان کننده های مبتنی بر هیدروکربن هستند.

زمینه هایی که فوکس می تواند نیاز آنها را تامین کند عبارتند از:

روان کننده زنجیر
روغن کمپرسور
روغن خنک کننده
روغن توربین
روغن صنایع نساجی

محصولات برند فوکس

روان کننده های کاربرد ویژه فوکس

در گروه FUCHS LUBRITECH، متخصص روغن های کاربری ویژه است. با بیش از 60 سال قدمت، این زیر مجموعه از فوکس بر روی توسعه، تولید و توزیع روان کننده های با کارایی بالا متمرکز شده و روی درخواست های بسیار مهم متمرکز است. روان کننده های ویژه FUCHS LUBRITECH بیشترین کارایی و پایداری، ایمنی و قابلیت اطمینان و همچنین بهره وری و صرفه جویی در هزینه را دارند.

زمینه هایی که فوکس می تواند نیاز آنها را تامین کند عبارتند از:

روانکاری دستگاه های صنایع غذایی
روانکاری رولبرینگ و بلبرینگ
روانکاری صنایع حمل و نقل
روانکاری صنایع شیشه

گریس فوکس

گریس ها، روان کننده هایی هستند که از روغن پایه و یک عامل غلیظ کننده مخصوص آن ساخته شده اند. برای افزایش خواص متفاوت، مواد افزودنی به گریس ها اضافه می شود. طیف محصولات جامع گریس FUCHS راه حل های ایده آل فنی و اقتصادی را برای بیشترین تعداد ممکن در برنامه های کاربردی گریس ارائه می دهند.

زمینه هایی که فوکس می تواند نیاز آنها را تامین کند عبارتند از:

گریس برای روانکاری بخش مرکزی
گریس برای درجه حرارت بالا
گریس برای رولبرینگ و بلبرینگ
گریس برای صنایع حمل و نقل
گریس برای ساخت قوطی های اسپری
گریس چند منظوره
گریس چرخ خودرویی

و اما …

شرکت صنعتی بازرگانی بتکا عرضه کننده محصولات روغن صنعتی و گریس FUCHS بوده و این برند را در طیف گسترده و تنوع تولیدات کاملا قانونی و از مبادی رسمی وارد نموده و به صنایع داخلی ارائه می نماید.

از شما دعوت می نمائیم جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید با مشاوران بتکا تماس حاصل فرمائید. شماره تماس های دفتر مرکزی در انتهای صفحه هستند؛ کافیست روی هر شماره کلیک کنید تا تماس برقرار شود.

Tel: (+98) 912-103-5927 – آقای هدایتی

 Tel: (+98) 912-145-9677 – آقای طیبی

 Tel: (+98 21) 7761-4682

 Tel: (+98 21) 7761-4313

 Tel: (+98 21) 7761-0564

منبع : fuchs.com

دفتر مرکزی:

  • تهران، خیابان سعدی شمالی، خیابان برادران قائدی، مجتمع بهار، واحد 10

فروشگاه مرکزی:

  • تهران، خیابان امیرکبیر، پاساژ تهران

تماس با ما

تماس سریع (+98) 912-103-5927(+98) 912-145-9677 (+98 21) 7761-4313 (+98 21) 7761-0564 (+98 21) 7761 4682