روغن صنعتی و گریس Gulf

روغن صنعتی و گریس Gulf

روغن صنعتی و گریس Gulf در سال 1901 تأسیس شده است و در حال حاضر در بیش از 100 کشور جهان فعالیت دارد. از گریس گرفته تا فیلتر، از محصولات مراقبت از خودرو گرفته تا جایگاه های سوخت، این برند محصولات و خدمات بزرگی را در سرتاسر جهان ارائه می دهد.

شرکت نفت گالف (GOC) به عنوان یک شرکت مستقل در سال 1985، هنگامی که با روغن استاندارد کالیفرنیا (SOCAL) ادغام شد، فعالیت خود را متوقف کرد و هر دو دوباره به عنوان برند شورون فعالیت کردند. با این حال، نام تجاریگالف و تعدادی از بخش های اصلی شرکت GOC هنوز به قوت سابق خود باقی مانده است.

با یک میراث 100 ساله، برند گالف در سطح جهانی توسط میلیون ها مشتری شناخته شده و مورد اعتماد است. از زمان افتتاح اولین پمپ بنزین در پیتسبرگ آمریکا در سال 1913، این برند راه خود را در تولید محصولات صنعتی ادامه داده است.

علاوه بر پوشش جهانی در زمینه فروش روغن ها و گریس ها، امروزه Gulf در بیش از 25 کشور در سراسر جهان برای بازاریابی روان کننده ها فعالیت دارد و برای دستیابی به 60 کشور در تلاش است.

تاریخچه روغن صنعتی و گریس Gulf

تاریخچه روغن صنعتی گالف

این بیزینس در سال 1901 با کشف نفت در در نزدیکی جزیره باومونت تگزاس آغاز شد. گروهی از سرمایه گذاران جهت ارتقاء پالایشگاه مدرن در نزدیکی بندر آرتور برای پردازش نفت گرد هم آمدند. بزرگترین سرمایه گذار ویلیام لاریمر و سایر سرمایه گذاران شامل بسیاری از سرمایه داران پنسیلوانیا و همچنین برخی از سرمایه دار های تگزاس بودند. پس از آن، شرکت نفت گالف در سال 1907 از طریق ادغام تعدادی از شرکت های نفتی تگزاس تشکیل شد. نام این شرکت به خلیج مکزیک که در نزدیکی Beaumont قرار دارد اشاره می کند.

ویژگی های روغن صنعتی Gulf

لایه ایجاد شده توسط روغن گالف به منظور جلوگیری از تماس با آب یا سایر مواد خورنده در محافظت از سطوح موثر در برابر زنگ زدگی و خوردگی کمک می کند. روغن گالف به عنوان مجرایی عمل می کند که آلودگی ها را به فیلتر ها یا جدا کننده های دیگر در سیستم ارجاع داده و آنها را از بین می برد و به اجزای آنها آسیب نمی رساند.

روغن های صنعتی گالف گرما را جذب می کنند و آن را از سطوح دور می کنند. بسته به کارکرد، روان کننده گرما را از بین می برد یا آن را به دستگاه خنک کننده منتقل می کند. در هر دو حالت، روان کننده گالف به حفظ تعادل دمای عملیاتی و کاهش خطر آسیب مربوط به گرما کمک می کند.

استفاده از گالف با به حداقل رساندن اصطکاک، سایش، گرمای بیش از حد، زنگ زدگی، خوردگی، آلودگی و سایر موارد به تجهیزات کمک می کند تا کار خود را طولانی تر، مدوام تر و موثر تر انجام دهند.

انتخاب روان کننده مناسب با خاصیت های دقیق مورد نیاز دستگاه و شرایط عملیاتی شما می تواند چالش برانگیز باشد اما روغن گالف این کار را ساده می کند؛ گالف دارای تخصص و فناوری است تا راه حل های روان کننده ایده آل را برای نیازهای خاص مشتریان ارائه دهد.

در حال حاضر شرکت Gulf پنج نوع روان د‌کننده را ارائه می ‌دهد که عبارتند از:

روان کننده های خودرو و موتورسیکلت

شرکت گالف طیف گسترده‌ا ی از روغن‌ها را برای اتومبیل‌ ها، موتورسیکلت ها و قایق ‌های موتوری سبک تولید می ‌کند.

وسایل نقلیه سنگین

با پیشرفت‌ هایی که این شرکت در سال‌های اخیر داشته به محصولات خوبی برای وسایل نقلیه سنگین جاده‌ ای مانند کامیون‌ها رسیده است. روغن‌های گالف برای انواع کارخانه‌ های تولید کننده خودرو مانند بنز ساخته شده ‌اند.

محصولات عمومی

گالف دارای روغن‌های مناسبی برای اکثر انواع ماشین‌ ها است. نه تنها طیف گسترده ‌ای از روغن‌های هیدرولیک را تولید می‌کند، بلکه در زمینه روغن گیربکس نیز محصولات متنوعی دارد.

صنایع کشاورزی

بخش کشاورزی تأثیر وسیعی در زندگی روزمره انسان دارد و دستگاه‌ های مدرنی که در آن استفاده می‌شوند نیاز به نگهداری همیشگی دارند. بنابراین روغن‌های گالف به کمک این صنعت هم آمدند.

سکوهای نفتی

شبکه محصولات شرکت گالف از نظر نوآوری و تنوع به اندازه‌ای پیشرفت کردند که امروزه برای دستگاه‌ ها و قطعات تجهیزات نفتی هم انواع روغن‌ها را تولید و عرضه می‌کند.

و اما …

شرکت صنعتی بازرگانی بتکا عرضه کننده محصولات روغن صنعتی و گریس Gulf بوده و این برند را در طیف گسترده و تنوع تولیدات کاملا قانونی و از مبادی رسمی وارد نموده و به صنایع داخلی ارائه می نماید.

از شما دعوت می نمائیم جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید با مشاوران بتکا تماس حاصل فرمائید. شماره تماس های دفتر مرکزی در انتهای صفحه هستند؛ کافیست روی هر شماره کلیک کنید تا تماس برقرار شود.

Tel: (+98) 912-103-5927 – آقای هدایتی

 Tel: (+98) 912-145-9677 – آقای طیبی

 Tel: (+98 21) 7761-4682

 Tel: (+98 21) 7761-4313

 Tel: (+98 21) 7761-0564

دفتر مرکزی:

  • تهران، خیابان سعدی شمالی، خیابان برادران قائدی، مجتمع بهار، واحد 10

فروشگاه مرکزی:

  • تهران، خیابان امیرکبیر، پاساژ تهران

تماس با ما

تماس سریع (+98) 912-103-5927(+98) 912-145-9677 (+98 21) 7761-4313 (+98 21) 7761-0564 (+98 21) 7761 4682