نمایندگی بلبرینگ KOYO

نمایندگی بلبرینگ KOYO ژاپن

Koyo نام تجاری شرکت بلبرینگ JTEKT است. توان مهندسی و ساخت JTEKT از بلبرینگ های مینیاتوری با قطر داخلی به اندازه یک میلی متر تا بیرینگ های فوق العاده بزرگ با قطر بیرونی هفت متر متغیر است. شرکت JTEKT با بهره گیری از متریال جدید و جدیدترین فناوری ها، اقدام به تولید بیرینگ های سرامیکی و انواع بیرینگ های ویژه جهت تحقق نیازهای فزاینده صنایع مدرن کرده است. شرکت JTEKT به عنوان یک رهبر فناوری در صنعت بلبرینگ در جهان قرار دارد.

معرفی شرکت KOYO

شرکت رولبرینگ و بلبرینگ KOYO دارای 18 کارخانه بیرینگ در هفت کشور و 6 مرکز مهندسی فنی تحقیق و توسعه در سه قاره است. شرکت KOYO راه حل های ابتکاری هم برای تولید کنندگان تجهیزات اصلی و هم برای کاربران نهایی با تمرکز بر بازارهای کلیدی مانند خودرو، کشاورزی و ساخت و ساز، صنایع سنگین (آسیاب های فلزی و بادی)، چرخ دنده، موتور برقی و ماشین آلات عمومی ارائه می دهد. این شرکت دارای مجوز ISO/TS 16949 در تمامی تجهیزات تولیدی است.

علاوه بر این، شرکت JTEKT از تجهیزات فنی مستقر در چهار حوزه اصلی محصولات برای توسعه خطوط مکمل مانند اتوماسیون کارخانه، ابزار دقت، کوره های عملیات حرارتی، دستگاه های الکترونیکی و سایر موارد استفاده کرده است.

دامنه اندازه رولبرینگ و بلبرینگ KOYO واقعا وسیع است: از نمونه های ریز با قطر 1 میلی متر تا یاتاقان های بزرگ با قطر خارجی 7 متر. طراحان و مهندسان توسعه JTEKT، افتخار می كنند كه توانایی و تمایل خود برای برقراری ارتباط نزدیک با مشتریان و توسعه بیرینگ برای كاربردهای جدید و خاص یا بهبود فناوری محصولات خود را دارند. بیرینگ KOYO شامل طیف گسترده ای از بیرینگ های عناصر نورد، لوازم جانبی و سیستم های مختلف می باشد.

لوگوی KOYO :

لوگوی بلبرینگ KOYO

بخشی از گروه بندی محصولات KOYO :

فلسفه و استراتژی کمپانی KOYO

استراتژی متنوع مدیریتی

مفهوم تنوع مدیریتی که از زمان تأسیس شرکت آغاز شده است، حتی امروز نیز ادامه دارد. هدف ما توسعه تجارت در ابعاد متنوع با دنبال کردن اثرات هم افزایی و استفاده از قابلیت های فنی برتر برای تولید ابزار و ماشین آلات است؛ این هدف اصلی کار ماست

عملکرد سازمان یافته با سیستم تقسیم کار

ما سیستم تقسیم کار را از سال 1986 به تصویب رساندیم و “تولید / فروش / فناوری” به هر واحد مجزا تبدیل شده است

سهم برتر در زمینه هر محصول

هدف ما توسعه اقتصادی است که در آن، هر محصول سهم برتر را در زمینه خود داشته باشد

کاتالوگ بلبرینگ و رولبرینگ KOYO

برای دانلود کاتالوگ رولبرینگ و بلبرینگ کویو روی عکس زیر کلیک کنید. کاتالوگ 5 مگابایت حجم دارد و توسط خود کمپانی عرضه شده است.

بلبرینگ KOYO

تاریخچه بلبرینگ KOYO

Koyo (اوساکا، ژاپن) توسط آقای ایکیدا (Zenichiro Ikeda) در سال 1921 به عنوان یک شرکت خصوصی تأسیس شد. آنها در ابتدا بیرینگ های وارداتی را به فروش می رساندند اما در سال 1935 تولید یاتاقان های مارک KOYO را با نام شرکت Koyo Seiko ثبت کردند.

شرکت KOYO در 1 ژانویه 2006 با Toyoda Machinery ادغام شد و به JTEKT، تولید کننده پیشرو بلبرینگ و رولبرینگ، سیستم های فرمان خودرو و ابزارآلات ماشینی تبدیل شد. شرکت تویوتا موتور سرمایه گذاری اصلی در هر شرکت بوده و با حدود 24 درصد، عمده سهامدار در JTEKT است. کویو دارای تجهیزات تولیدی مختلفی در سراسر جهان است و در ژاپن، انگلیس، اروپا، چین و هند سایت های تولیدی دارد.

تصویر ایکیدا، موسس کمپانی KOYO:

موسس کمپانی KOYO

شرکت صنعتی بازرگانی بتکا عرضه کننده محصولات برند ژاپنی KOYO بوده و این برند را در طیف گسترده و تنوع تولیدات کاملا قانونی و از مبادی رسمی وارد نموده و به صنایع داخلی ارائه می نماید.


از شما دعوت می نمائیم جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید با مشاوران بتکا تماس حاصل فرمائید. شماره تماس های دفتر مرکزی در انتهای صفحه هستند؛ کافیست روی هر شماره کلیک کنید تا تماس برقرار شود.

منبع : koyo.eu

دفتر مرکزی:

  • تهران، خیابان سعدی شمالی، خیابان برادران قائدی، مجتمع بهار، واحد 10

فروشگاه مرکزی:

  • تهران، خیابان امیرکبیر، پاساژ تهران

تماس با ما

تماس سریع (+98) 912-103-5927(+98) 912-145-9677 (+98 21) 7761-4313 (+98 21) 7761-0564 (+98 21) 7761 4682