کاسه نمد NAK

کاسه نمد NAK

برند تایوانی NAK، دارای گواهینامه های ISO9001/14001 و OHSAS 18001 و IATF 16949، تولید کننده محصولات کاسه نمد است که برای طیف گسترده ای از دستگاه های کاربردی استفاده می شود. کاسه نمد NAK با بیش از 40 سال تجربه در زمینه تولید و فناوری از طریق بهبود مداوم در کیفیت، جایگاه خود را در بازار جهانی OE تضمین کرده و با همکاری شبکه های توزیع در سراسر جهان به یکی از برترین تولید کنندگان و عرضه کنندگان کاسه نمد تبدیل شده است.

انواع کاسه نمد های NAK در طیف گسترده ای از بخش های صنعتی از جمله تجهیزات خودرویی، صنعتی، هیدرولیک و پنوماتیک و همچنین در معدن مورد استفاده قرار می گیرد.

لوگوی برند NAK:

لوگوی برند NAK

قدمت برند ناک به دهه 1970 باز می گردد؛ هنگامی که موسس آن آقای جوزف شک در سال 1976 این شركت را تاسیس كرد تا سازمانی را با اصول اساسی مبتنی بر نوآوری، تحقیق، پشتكار و تعهد اجتماعی هدایت كند. امروز، NAK Sealing Technologies بزرگترین تولید کننده محصولات کاسه نمد در سراسر تایوان و اولین شرکت بزرگ در این بخش است که در سال 2002 در بورس اوراق بهادار تایوان به بازار عرضه شد. محصولات با کیفیت بالای این برند که با تحقیقات گسترده تولید می شود، به مدت چندین دهه توسط مشتریان در بازارهای داخلی و بین المللی مورد تأیید قرار گرفته است.

در حال حاضر این برند دارای شرکت های تابعه در استرالیا، چین، هند، ایران، روسیه و تایلند است و همکاری های متقابل با شرکت هایی در آمریکا و اروپا دارد که در بیش از 70 کشور در سراسر جهان به مشتریان خدمت می کند.

محصولات کاسه نمد NAK

در بیش از 40 سال تجربه، برند ناک مجموعه قابل توجهی از کاسه نمد را گردآوری کرده است که بیش از 100000 مورد آن در دستگاه های مختلف مورد استفاده گسترده قرار گرفته است. در این بخش می توانید مجموعه محصولات این برند را مرور کنید.

کاسه نمد موتور NAK

حجم مناسب و پایدار نشت را در طی دوره های طولانی مدت برای اطمینان از عملکرد صحیح میله دریچه حفظ می کند.

کاسه نمد موتور NAK

کاسه نمد سیستم انتقال NAK

این نوع کاسه نمد در داخل کلاچ گیربکس اتوماتیک استفاده می شود. طراحی آن به منظور کاهش پیچیدگی های نصب و صرفه جویی در فضا بنا شده است.

کاسه نمد سیستم انتقال NAK

کاسه نمد فرمان NAK

این نوع کاسه نمد در شفت سیستم فرمان داخل خودرو استفاده می شود. قابلیت آب بندی عالی برای PSF تحت فشار (سیال فرمان دهی) و رانندگی روی سطح کم اصطکاک دارد.

کاسه نمد فرمان NAK

کاسه نمد محوری NAK

این نوع کاسه نمد در چرخ وسایل نقلیه سنگین استفاده می شود. طراحی کمک هیدرودینامیکی، سرعت پمپاژ را افزایش داده و از افزایش دما و ساییدگی لاستیک می کاهد.

کاسه نمد محوری NAK

کاسه نمد جذب کننده ضربه NAK

این نوع کاسه نمد در واحد کمک فنر خودرو استفاده می شود. طراحی نیم دایره ای، اصطکاک را کاهش می دهد و از برگشت لبه در حین حرکات معکوس جلوگیری می کند.

کاسه نمد جذب کننده ضربه NAK

کاسه نمد پمپ NAK

طراحی ویژه بخش فلکس برای ایجاد مقاومت بیشتر در برابر فشار؛ طراحی لبه، کاسه نمد را از آلودگی خارجی محافظت می کند.

کاسه نمد پمپ NAK

کـاسه نمد گیربکس NAK

لاستیک OD برای افزایش قابلیت آب بندی پوشانده شده است. طراحی لبه، کاسه نمد را از آلودگی خارجی محافظت می کند.

کاسه نمد گیربکس NAK

کاسه نمد سیستم قدرت NAK

بدنه فلزی بیرونی، فضای محکم و دقیقی در محفظه ایجاد می کند اما آب بندی استاتیک روی OD تا حدی محدود است. مناسب برای مواد هوزینگ از جنس فولاد یا چدن.

کاسه نمد سیستم قدرت NAK

کـاسه نمد توربین بادی NAK

پمناسب برای مواد هوزینگ آلیاژ نرم، پلاستیک، فولاد یا چدن. طراحی لبه، کاسه نمد را از آلودگی خارجی محافظت می کند.

کاسه نمد توربین بادی NAK

کاسه نـمد ماشین لباسشویی NAK

این نوع برای ماشین لباسشویی طراحی شده است. قابلیت آب بندی عالی برای آب و مایع شوینده با قدرت بارگیری بالا را فراهم می کند.

کاسه نمد ماشین لباسشویی NAK

و انواع دیگر محصولات که با توجه به نیاز مشتریان عرضه می شود.

شرکت صنعتی بازرگانی بتکا عرضه کننده محصولات کاسه نمد برند تایوانی NAK بوده و این برند را در طیف گسترده و تنوع تولیدات کاملا قانونی و از مبادی رسمی وارد نموده و به صنایع داخلی ارائه می نماید.

از شما دعوت می نمائیم جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید با مشاوران بتکا تماس حاصل فرمائید. شماره تماس های دفتر مرکزی در انتهای صفحه هستند؛ کافیست روی هر شماره کلیک کنید تا تماس برقرار شود.

Tel: (+98) 912-103-5927 – آقای هدایتی

 Tel: (+98) 912-145-9677 – آقای طیبی

 Tel: (+98 21) 7761-4682

 Tel: (+98 21) 7761-4313

 Tel: (+98 21) 7761-0564

منبع : nak.com.tw

دفتر مرکزی:

  • تهران، خیابان سعدی شمالی، خیابان برادران قائدی، مجتمع بهار، واحد 10

فروشگاه مرکزی:

  • تهران، خیابان امیرکبیر، پاساژ تهران

تماس با ما

تماس سریع (+98) 912-103-5927(+98) 912-145-9677 (+98 21) 7761-4313 (+98 21) 7761-0564 (+98 21) 7761 4682