کاسه نمد NOK

کاسه نمد NOK

برند NOK با قدمت ترین تولید کننده کاسه نمد در ژاپن است. قطعات کاربردی این برند از قبیل کاسه نمد های روانکار و کاسه نمد های مکانیکی که از طریق فناوری پیشرفته ایجاد شده اند، نه تنها در صنعت خودرو کاربرد دارند بلکه در طیف گسترده ای از صنایع دیگر نیز استفاده می شوند. کاسه نمد NOK با استفاده از فناوری و دانش فنی، از لحاظ قابلیت اطمینان به کیفیت به شرکت پیشرو در این زمینه تبدیل شده است.

آنچه به عنوان یک کارخانه کوچک در سال 1939 در ژاپن آغاز شد، اکنون به یک کارخانه بسیار منحصر به فرد تبدیل شده است. به همین خاطر، شهرت این برند تخت نام “کارخانه کوچک برای تأمین قطعات بزرگ” عنوان شده است.

لوگوی کاسه نمد NOK:

لوگوی NOK

محصولات کاسه نمد برند NOK

کاسه نمد NOK

کاسه نمد برای موتور های خودرویی و موتورهای دنده ای استفاده می شود و عمدتاً برای جلوگیری از نشت روغن از انتهای شفت چرخان یا برای جلوگیری از نفوذ گرد و غبار طراحی شده اند.

انواع کاسه نمد نه تنها به منظور جلوگیری از نشت روان کننده ها بلکه برای جلوگیری از نشت آب، مواد شیمیایی و گاز شکاف ها در ماشین آلات نیز استفاده می شود. کاسه نمد برای آب بندی دستگاه ها ضروری است و در زمینه های مختلفی از جمله خودرو، هواپیما، قایق و کشتی، وسایل نقلیه راه آهن، ماشین آلات ساختمانی، ماشین آلات کشاورزی، کارخانه های پتروشیمی و لوازم برقی خانگی مورد استفاده قرار می گیرند.

تاریخچه ژاپن در مورد کاسه نمد، در حقیقت همان تاریخچه NOK است. NOK همواره براساس اصل منحصر به فرد خود در آب بندی، محصولات پایدار و باکیفیتی تولید کرده است.

کاسه نمد روانکار NOK

پکینگ NOK

پکینگ ها به عنوان وسیله های آب بندی برای سیلندر های هیدرولیک و پنوماتیک مورد استفاده در ماشین آلات مختلف استفاده می شوند. NOK طیف گسترده ای از پکینگ ها را برای اهداف زیادی از جمله پیستون، میله پیستون و غیره فراهم می کند

“پکینگ” اصطلاح کلی برای تجهیزات آب بندی است که روی قسمت های متحرک تجهیزات هیدرولیک، پنوماتیک و فشار آب نصب می شوند. پکینگ ها برای تجهیزات صنعتی از قبیل سیلندر های هیدرولیک، بیل مکانیکی، بولدوزر، ربات های صنعتی و آسانسور های هیدرولیک استفاده می شود.

NOK همچنان به تولید پکینگ های ایده آل که قابلیت اطمینان تجهیزات صنعتی را بهبود می بخشد، ادامه می دهد. نمونه های آن شامل پکینگ های NOXlan است (Noxlan نام تجاری لاستیک پلی اورتان NOK است که بطور انحصاری برای پکینگ ها استفاده می شود).

پکینگ NOK

اورینگ NOK

اورینگ، شامل پکینگ های O شکل است و برای آب بندی مایعات و جلوگیری از ورود گرد و غبار استفاده می شود. NOK دارای ترکیب گسترده ای از مواد لاستیکی است که می تواند شرایط مختلفی را پشتیبانی کند. اورینگ ها در قسمت شیار قرار می گیرند و به طور مناسب پرس می شوند تا از نشت روغن، آب، هوا، گاز و سایر مواد جلوگیری شود.

اورینگ NOK

و انواع دیگر محصولات بسته به نیاز مشتریان عرضه می شود.

شرکت صنعتی بازرگانی بتکا عرضه کننده محصولات کاسه نمد برند ژاپنی NOK بوده و این برند را در طیف گسترده و تنوع تولیدات کاملا قانونی و از مبادی رسمی وارد نموده و به صنایع داخلی ارائه می نماید.

از شما دعوت می نمائیم جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید با مشاوران بتکا تماس حاصل فرمائید. شماره تماس های دفتر مرکزی در انتهای صفحه هستند؛ کافیست روی هر شماره کلیک کنید تا تماس برقرار شود.

Tel: (+98) 912-103-5927 – آقای هدایتی

 Tel: (+98) 912-145-9677 – آقای طیبی

 Tel: (+98 21) 7761-4682

 Tel: (+98 21) 7761-4313

 Tel: (+98 21) 7761-0564

منبع : nok.co.jp

دفتر مرکزی:

  • تهران، خیابان سعدی شمالی، خیابان برادران قائدی، مجتمع بهار، واحد 10

فروشگاه مرکزی:

  • تهران، خیابان امیرکبیر، پاساژ تهران

تماس با ما

تماس سریع (+98) 912-103-5927(+98) 912-145-9677 (+98 21) 7761-4313 (+98 21) 7761-0564 (+98 21) 7761 4682