نمایندگی بلبرینگ THK

نمایندگی بلبرینگ THK

ایده های خلاقانه THK و فناوری منحصر به فرد باعث شده است تا این شرکت در سراسر جهان پیشگام در توسعه مکانیسم راهنمای حرکت خطی (لینرگاید) باشد. امروزه، دستگاه های خطی این شرکت یک مولفه ضروری برای سیستم های مکانیکی و الکترونیکی در طیف گسترده ای از صنایع هستند.

این برند همچنین بسیاری از مولفه های مکانیکی منحصر به فرد دیگر از جمله بال اسکرو را تولید کرده است و به مشتریان در سراسر جهان عرضه می کند.

نام شرکت THK مخفف “Toughness” ،”High Quality” و “Know-how” است. هدف این برند این است که با تمرکز روی این سه اصل در فرآیند های توسعه فناوری و تولید محصولات، به بهبود و توسعه صنعت کمک کند.

لوگوی THK:

لوگوی THK

محصولات برند THK

راهنمای خطی (لینرگاید):

لینرگاید (راهنمای حرکت خطی) محصول اصلی برند THK است که همراه با حرکت نورد خطی برای اولین بار در جهان استفاده شده است. این محصول به پیشرفت دستگاه های با دقت بالا و سختی بالا کمک می کند و باعث صرفه جویی در مصرف انرژی، سرعت بالاتر و عمر طولانی تر دستگاه می شود.

راهنمای خطی THK

بال اسکرو:

بال اسکرو یک فید اسکرو با راندمان بالا است که یک حرکت چرخشی بین محور پیچ و مهره ایجاد می کند. این محصول دارای گشتاور یک سوم یا کمتر است و این باعث می شود برای صرفه جویی در نیروی موتور دستگاه مناسب ترین باشد.

بال اسکرو THK

توپ اسپلین:

توپ اسپلین یک بیرینگ راهنمای نورد است. این محصول نوآورانه دارای یک توپ می باشد که روی شیار متصل به شافت می چرخد و بارهای مجاز بیشتری را نسبت به بوشینگ خطی حمل می کند و امکان انتقال گشتاور در هنگام انجام حرکات خطی را تحقق می بخشد.

توپ اسپلین THK

فعال کننده خطی:

محصولات مختلف مکاترونیک با استفاده از محصولات راهنمای خطی THK

فعال کننده خطی THK

کاتالوگ برند THK

برای دانلود کاتالوگ بال اسکرو این برند بر روی تصویر زیر کلیک کنید. این کاتالوگ یک مگابایت حجم دارد و توسط خود شرکت THK عرضه شده است.

کاتالوگ THK

تاریخچه برند THK

در سال 1971، برند THK در توکیو با نام اول خود Toho Seiko Ltd تاسیس شد. در سال 1972، این برند به اولین شرکتی در جهان تبدیل شد که نوعی از حرکت خطی با تماس عنصر نورد را توسعه داد و تولید و فروش تجاری را شروع کرد که راهنمای حرکت خطی (لینرگاید) نام داشت.

لینرگاید THK

در سال 1977، کارخانه Kofu THK – اولین کارخانه تولید مقیاس کامل راهنمای حرکت خطی – تأسیس شد. این اولین قدم THK در گسترش امکانات تولیدی خود بود.

کارخانه Kofu THK

با اعتقاد به اینکه “فناوری های خوب می توانند از مرز ها عبور کنند و رضایت از تولید کارآمد را نیز می توانند به ارمغان بیاورند”، این شرکت تصمیم گرفت تجارت خارج از ژاپن خود را گسترش دهد. تأسیس شعبه آمریکایی در سال 1981 و تأسیس شعبه اروپایی در آلمان در سال 1982، پایه و اساس گسترش شبکه فروش بین المللی THK را تشکیل دادند.

و اما …

شرکت صنعتی بازرگانی بتکا عرضه کننده محصولات برند THK بوده و این برند را در طیف گسترده و تنوع تولیدات کاملا قانونی و از مبادی رسمی وارد نموده و به صنایع داخلی ارائه می نماید.

از شما دعوت می نمائیم جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید با مشاوران بتکا تماس حاصل فرمائید. شماره تماس های دفتر مرکزی در انتهای صفحه هستند؛ کافیست روی هر شماره کلیک کنید تا تماس برقرار شود.

منبع : thk.com

دفتر مرکزی:

  • تهران، خیابان سعدی شمالی، خیابان برادران قائدی، مجتمع بهار، واحد 10

فروشگاه مرکزی:

  • تهران، خیابان امیرکبیر، پاساژ تهران

تماس با ما

تماس سریع (+98) 912-103-5927(+98) 912-145-9677 (+98 21) 7761-4313 (+98 21) 7761-0564 (+98 21) 7761 4682