گریس لیتیوم

گریس لیتیوم و گریس لیتیوم کمپلکس

گریس لیتیوم رایج ترین گریس مورد استفاده در سراسر جهان است که 75 درصد از روان کننده ها را در تمام صنایع تشکیل می دهد. در صنعت خودرو معمولاً به عنوان روان کننده بلبرینگ های چرخ و شاسی استفاده می شود. مقاومت عالی در برابر آب و مقاومت در برابر درجه حرارت بالا از ویژگی های خاص این نوع گریس است. این قابلیت دوگانه، گریس کلسیم و سدیم سنتی را به طور گسترده ای کنار زده است.

ویژگی های گریس لیتیوم

چسبندگی عالی: گریس لیتیوم چسبندگی خوبی به فلزات دارد. این امر بدان معنی است که پس از اعمال، مدت زیادی در جایگاه خود باقی می ماند. این ویژگی دارای مزایای بسیار خوبی است – کاهش دفعات روانکاری مجدد و صرفه جویی در وقت.

غیر خورنده: لیتیوم یک گریس غیر خورنده است؛ به این معنی که باعث نمی شود قطعات یا ماشین آلات مورد استفاده دچار خوردگی شوند. گریس لیتیم یک ترکیب پایدار است و از نظر شیمیایی با موادی که با آنها تماس دارد واکنش نشان نمی دهد.

تحمل بار سنگین: برای استفاده در شرایط بار سنگین مناسب است. گریس لیتیوم در زیر بارهای سنگین تجزیه نمی شود و به کار خود ادامه می دهد.

مقاومت بالا در برابر حرارت: گریس لیتیم مقاومت بسیار خوبی در برابر گرما نشان می دهد. این نوع گریس قادر به تحمل درجه حرارت بسیار بالا است و نقطه قطره تقریباً 200 درجه سانتی گراد دارد. این یکی دیگر از ویژگی های مطلوب در مورد صنعت خودرو است. حد بالای دمای توصیه شده برای استفاده از لیتیوم به عنوان روان کننده، 120 درجه سانتیگراد است.

مقاومت عالی در برابر آب: گریس لیتیم مقاومت بهتری در برابر آب نسبت به گریس های سنتی مبتنی بر سدیم نشان می دهد. حلالیت گریس مستقیماً با حلالیت غلیظ کننده مورد استفاده در آن ارتباط دارد. هیدروکسید لیتیوم و غلیظ کننده هایی که معمولاً در ساخت آن مورد استفاده قرار می گیرند، محلولیت در آب بسیار کمی دارند.

کاربرد گریس لیتیم

گریس لیتیم نقش مهمی در صنعت خودرو دارد و قابل استفاده برای طیف گسترده ای از عملیات روانکاری است. از جمله متداول ترین کاربرد های آن عبارتند از:

لولا و قفل درب اتومبیل
ضامن ها و صندلی ها
روانکاری بیرینگها
روانکاری دنده ها
پایانه های باتری
دوربین های توزیع کننده
مکانیسم های برف پاک کن
آنتن های رادیویی

خرید گریس لیتیوم

گریس لیتیوم کمپلکس

گریس پیچیده لیتیوم یک گریس مبتنی بر صابون است که از پیچیدگی بالاتری نسبت به صابون های فلزی معمولی برخوردار است. این نرم افزار در کاربرد های خودرو، ساخت و ساز و صنایع به خوبی کار می کند.

مزایای گریس لیتیوم کمپلکس:

حداکثر دمای کارکرد بالا
مقاومت بسیار خوب در برابر آب
ثبات کاری بسیار خوب
مقاومت بالا در برابر جداسازی روغن
قابلیت پمپاژ بسیار خوب در دمای پایین
پایداری اکسیداسیون خوب

دستگاه های کاربردی برای گریس لیتیوم کمپلکس:

روانکاری شاسی خودرو
قلاب، پین و اتصالات
بلبرینگ چرخ اتومبیل
تجهیزات ساختمانی و معدن
کاربردهای عمومی صنعتی

خرید گریس لیتیوم

شرکت صنعتی بازرگانی بتکا عرضه کننده انواع مختلف گریس Lithium بوده و این محصولات را در طیف گسترده و تنوع تولیدات کاملا قانونی و از مبادی رسمی وارد نموده و به صنایع داخلی ارائه می نماید.

از شما دعوت می نمائیم جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید با مشاوران بتکا تماس حاصل فرمائید. شماره تماس های دفتر مرکزی در انتهای صفحه هستند؛ کافیست روی هر شماره کلیک کنید تا تماس برقرار شود.

 Tel: (+98) 912-103-5927 – آقای هدایتی

 Tel: (+98) 912-145-9677 – آقای طیبی

 Tel: (+98 21) 7761-4682

 Tel: (+98 21) 7761-4313

 Tel: (+98 21) 7761-0564

منبع : greasemonkeydirect.com

دفتر مرکزی:

  • تهران، خیابان سعدی شمالی، خیابان برادران قائدی، مجتمع بهار، واحد 10

فروشگاه مرکزی:

  • تهران، خیابان امیرکبیر، پاساژ تهران

تماس با ما

تماس سریع (+98) 912-103-5927(+98) 912-145-9677 (+98 21) 7761-4313 (+98 21) 7761-0564 (+98 21) 7761 4682