روغن صنعتی و گریس بهران

روغن صنعتی و گریس بهران

برند روغن صنعتی و گریس بهران در سال 1341 تحت امتياز شركت EXXON آمريكا و با نام تجاری ESSO ثبت گرديد و با تاسيس واحد مخلوط كنی در سال 1343، به توليد روغن‌های با برند ESSO در داخل ايران پرداخت. پالايشگاه توليد روغن پايه شركت نيز در سال 1347 با ظرفيت توليد 30 هزار تن در سال تاسیس شد.

تاریخچه روغن صنعتی و گریس بهران

پس از پيروزی انقلاب اسلامی، عمده سهام سرمايه گزار های خارجی توسط بنياد مستضعفان انقلاب اسلامی خريداری شد و اين شركت با مديريت جديد و در قالب سهامی عام به فعاليت‌ های خود ادامه داد. در سال 1370 نام شركت از ” پالايش روغن تهران” به ” شركت نفت بهران” تغيير يافت.

در حال حاضر ظرفيت توليد سالانه آن بيش از 500 هزار تن انواع فرآورده‌ ها است. شركت نفت بهران در كنار توليد انواع روغن‌های موتور بنزينی، ديزلی و انواع روغن‌ های صنعتی، فرآورده‌ هایی مانند انواع گريس صنعتی، ضد يخ، روغن ‌های فرايند، پارافين وكس، فوتس اويل و مكمل‌های سوخت نيز توليد می نمايد.

خط مشی اين شركت بر پايه كيفيت محصول به منظور ارتقاء سطح رضايتمندی مشتريان، پيشگيری از آلودگی های زيست محيطی و تبعيت از قوانين و مقرارت ايمنی و بهداشت شغلی استوار است و بر اين اساس موفق به اخذ گواهينامه‌ ها، تائيديه‌ های بين‌المللی و همچنين مجوزهای كيفی از اداره استاندارد شده است كه برخی از اين موارد به شرح زير است:

  • ISO 9001   
  • ISO 14001   
  • OHSAS 18001
  • ISIRI-ISO/IEC 17025
  • دريافت گواهينامه سيستم تامين‌كنندگان زنجيره تامين خودرو، مبتنی بر استاندارد ISO TS 16949 از شركت IMQ كانادا
  • عضويت در شبكه جهانی كيفيت IQNET از شركت IMQ كانادا
  • دريافت گريد A از شركت اپكو (گروه خودروسازان) در زمينه طراحی و توليد انواع روانكارها

شركت نفت بهران با نيم قرن تجربه در صنعت روانكارها به عنوان بزرگترين توليد كننده انواع روغن ‌های موتور و صنعتی در ايران شناخته می شود. اين شركت با دارا بودن يكی از مجهز ترين مراكز پژوهشی و بزرگ‌ترين شبكه خدمات مهندسی در تهران و هشت استان صنعتی كشور و همچنين توانایی بالا و انعطاف‌پذير پالايشگاه آن در توليد انواع روغن‌پايه و روانكارها عملكرد بسيار مطلوبی در زمينه تهيه فرمولاسيون و تامين روانكارهای جديد با بالاترين سطح كيفيت و همگام با پيشرفت‌های جهانی داشته است.

محصولات شرکت نفت بهران

روغن های صنعتی بهران

روغن ‌های گردشی و هيدروليک

روغن های توربین

روغن توربین بهران

روغن های دنده صنعتی

بهران بردبار 220
بهران بردبار PS
بهران کاویان 680

روغن های کمپرسور

روغن کمپرسور بهران

روغن های عملیات حرارتی

روغن ترانسفورماتور

بهران محافظ

روغن های عملیات فلزکاری

روغن های نساجی

بهران بافت و بهران دوخت

مصارف عمومی

روانکاری های خودروی بهران

روغن های موتور

روغن های سیستم انتقال نیرو

بهران اتوماتیک MV
بهران اتوماتیک VI
بهران اتوماتیک 2
بهران سمند

روغن های ماشین آلات کشاورزی

گریس بهران

گریس لیتیوم

گریس بهران یاقوت

بهران یاقوت، گریس چند منظوره معدنی است که با پایه صابون لیتیم تولید می شود. این گریس ها دارای الیاف کوتاه و بافت نرم می باشد که برای روانکاری انواع ماشین آلات در شرایط سخت و گستره دمایی وسیع ( c˚120  تا  c˚20- ) توصیه می شود. این محصول برای روانکاری انواع یاتاقان های ماشین آلات در شرایط بسیار سخت و آب بندی پمپ ها کاربرد دارد.

گریس سدیم

گریس بهران آبنوس

بهران آبنوس، گریس معدنی مقاوم در دماهای بالا می باشد که با پایه صابون سدیم تولید می‌ شود.این گریس دارای بافت نرم و نقطه قطره شدن بالا می‌باشد که برای روانکاری سیستم‌ های تحت بار و سرعت بالا و با گستره دمایی ( c˚100  تا  c˚20- )  توصیه می‌شود. این محصول برای روانکاری انواع یاتاقان های توپی و غلتکی و همچنین آب بندی پمپ ها کاربرد دارد.

گریس کلسیم و کلسیم کمپلکس

گریس بهران لعل

بهران لعل گریس معدنی مقاوم در برابر آب می باشد که با پایه صابون کلسیم تولید می‌ شود. این گریس دارای بافت نرم (کره ‌ای) و الیاف کوتاه بوده که برای روانکاری انواع ماشین آلات در درجه حرارت متوسط ( c˚70  تا  c˚20- ) توصیه می‌شود. این محصول برای روانکاری یاتاقان ها، اتصالات محوری، بستر های کشویی و جعبه دنده های فرمان دستگاه های صنعتی کاربرد دارد. گریس با پایه کلسیمی به گریس کاپ یا شاسی نیز معروف است.

گریس بهران کهربا

بهران کهربا، گریس معدنی مقاوم در برابر آب است که با پایه صابون کلسیم تولید می‌ شود. این گریس دارای بافت نرم ( کره‌ای ) و الیاف کوتاه بوده که برای روانکاری انواع ماشین آلات در درجه حرارت متوسط ( c˚70  تا  c˚20- ) توصیه می‌شود. این محصول برای روانکاری یاتاقان ها، اتصالت محوری، بسترهای کشویی و جعبه دنده های فرمان دستگاه های صنعتی کاربرد دارد. گریس با پایه کلسیمی به گریس کاپ یا شاسی نیز معروف است.

و اما …

شرکت صنعتی بازرگانی بتکا عرضه کننده محصولات روغن صنعتی و گریس بهران بوده و این برند را در طیف گسترده و تنوع محصولات به صنایع داخلی ارائه می نماید.

از شما دعوت می نمائیم جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید با مشاوران بتکا تماس حاصل فرمائید. شماره تماس های دفتر مرکزی در انتهای صفحه هستند؛ کافیست روی هر شماره کلیک کنید تا تماس برقرار شود.

Tel: (+98) 912-103-5927 – آقای هدایتی

 Tel: (+98) 912-145-9677 – آقای طیبی

 Tel: (+98 21) 7761-4682

 Tel: (+98 21) 7761-4313

 Tel: (+98 21) 7761-0564

منبع : behranoil.co

دفتر مرکزی:

  • تهران، خیابان سعدی شمالی، خیابان برادران قائدی، مجتمع بهار، واحد 10

فروشگاه مرکزی:

  • تهران، خیابان امیرکبیر، پاساژ تهران

تماس با ما

تماس سریع (+98) 912-103-5927(+98) 912-145-9677 (+98 21) 7761-4313 (+98 21) 7761-0564 (+98 21) 7761 4682