روغن صنعتی و گریس Castrol

روغن صنعتی و گریس Castrol

روغن صنعتی و گریس Castrol یک برند انگلیسی تولید کننده روانکار های صنعتی و اتومبیل است که طیف گسترده ای از روغن ها، گریس ها و محصولات مشابه را برای بیشتر کاربردهای روانکاری ارائه می دهد.

تاریخچه برند Castrol

شرکت نفت Wakefield توسط Charles Cheers Wakefield در سال 1899 تأسیس شد. نام تجاری “Castrol” پس از اینکه محققان روغن کرچک را به فرمولاسیون خود اضافه کردند، بر روی این شرکت قرار داده شد. در سال 1966، کاسترول توسط شرکت Burmah Oil خریداری شد و به Burmah-Castrol تغییر نام دادو سرانجام در سال 2000، این شرکت توسط برند مشهور BP در لندن خریداری شد.

اکنون روغن صنعتی و گریس کاسترول در کاربرد های صنعتی و روغن موتور کاسترول در کاربرد های خودرویی بسیار محبوب هستند.

محصولات روغن صنعتی و گریس Castrol

روغن صنعتی کاسترول

روغن توربین کاسترول

Castrol Perfecto T 100
Castrol Perfecto T 32
Castrol Perfecto T 46
Castrol Perfecto T 68

روغن توربین استرول که بر اساس روغن های معدنی بسیار تصفیه شده و مواد افرودنی انتخاب شده در درجه اول برای استفاده روانکاری توربین های بخار طراحی شده است. این روغن توربین کاسترول همچنین برای توربین آب، توربین های گاز و گاز صنعتی مورد استفاده می باشد.


روغن دنده صنعتی کاسترول

Castrol Alpha SP
Castrol Alphasyn EP
Castrol Alphasyn PG
Castrol Alphasyn T
Castrol Molub-Alloy
Castrol Optigear BM
Castrol Optigear Synthetic X
Castrol Tribol

روغن دنده صنعتی کاسترول با کیفیت بالا که بر اساس روغن پایه نفتی و مواد افزودنی محلول در روغن برای استفاده در سرویس درایوهای چرخ دنده، ژورنال ها، یاتاقان ها تحت شرایط عملیاتی سنگین و شوک استفاده می شود. همچنین در برنامه های کاربردی معمولی چرخ دنده، مارپیچ، پلاستیکی و سیاره ای مورد استفاده قرار می گیرد.


روغن زنجیر کاسترول

Castrol Tribol
Castrol Viscogen
Castrol Viscogen KLK

روغن زنجیر کاسترول که بر اساس روغن های معدنی و مواد افزودنی ویژه برای استفاده در سیستم های زنجیره ای، سیستم های نقاله و نوار نقاله های اجاق در صنعتی خودرو یا ماشین سازی، سیستم های مرکزی و سیستم های قطره ای طراحی شده است.


روغن عملیات ماشین کاری و برش کاری کاسترول

Castrol Almaredge TM
Castrol Alusol
Castrol CareCut ES
Castrol Clearedge
Castrol Cooledge ABF
Castrol Hanilo
Castrol Hysol
Castrol Ilocut
Castrol SE Fluid
Castrol Syntio
Castrol Variocut C

روغن عملیات فلزکاری کاسترول بعنوان یک مایع با فلزات محلول با کارایی بالا که بر اساس آزاد کننده فرمالدئید و مواد افزودنی منحصر بفرد برای استفاده در هر دو سیستم مرکزی بزرگ و تکی، ماشینکاری فولاد، آلیاژهای آلومینیوم طراحی شده است.


روغن کمپرسور هوا کاسترول

Castrol Aircol PD
Castrol Aircol SN
Castrol Aircol SR

روغن کمپرسور هوا که بر اساس روغن معدنی و مواد افزودنی ویژه برای استفاده در انواع مختلفی از کمپرسورها تحت شرایط دما عملیاتی مختلف طراحی شده است. روغن کمپرسور هوا کاسترول برای میلک لنگ، سیلندرهای برگشتی، کمپرسورهای کشویی و کمپرسورهای دوار مورد استفاده است.


روغن ماشین ابزار کاسترول

Castrol Magna BD
Castrol Magna CF 
Castrol Magna GC

روغن ماشین ابزار کاسترول بطور ویژه بعنوان روان کننده های برنامه های کاربردی شامل اسلایدهای دارای بار سبک، دستگاه های تراشکاری مرکزی و سیستم های هیدورلیک و اسلایدی ترکیبی مانند سنگ زنی ماشین آلات طراحی شده است.همچنین برای اسلاید به شدت لود شده در جایی که شیب دارد، مورد استفاده است.


روغن هیدرولیک کاسترول

Castrol Carelube HES
Castrol Anvol
Castrol Hyspin AWH-M
Castrol Hyspin AWS
Castrol Hyspin VG
Castrol Hyspin ZZ

روغن هیدرولیک و کمک فنر کاسترول به عنوان روغن کریستالی هیدرولیک بر اساس جدیدترین فناوری افزودنی روی تثبیت شده برای طیف گسترده ای از دما تجهیزات در فضای باز و بزرگراه های دریایی طراحی شده است.


گریس کاسترول

گریس کاسترول

Castrol Firetemp XT
Castrol Molub-Alloy
Castrol Optimol Longtime PD
Castrol Optipit
 Castrol Spheerol EPL
Castrol Spheerol LMM
Castrol Spheerol WPLX

گریس کاسترول چند منظوره با کارایی بالا که بر اساس ترکیبی از روغن معدنی، صابون کمپلکس لیتیم و مواد افزودنی EP برای استفاده در یاتاقان های دشت روغنی یا روان کننده های چربی ساخته شده در درجه حرارت 30- تا 150 درجه سانتیگراد طراحی شده است. گریس لیتیوم کاسترول برای برنامه های کاربردی مانند انواع ماشین آلات صنعتی عمومی، موتورهای برقی، کارخانه های فولادی، جعبه های محوری راه آهن و تجهیزات ساختمانی مورد استفاده است.

و اما …

شرکت صنعتی بازرگانی بتکا عرضه کننده محصولات روغن صنعتی و گریس Castrol بوده و این برند را در طیف گسترده و تنوع تولیدات کاملا قانونی و از مبادی رسمی وارد نموده و به صنایع داخلی ارائه می نماید.

از شما دعوت می نمائیم جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید با مشاوران بتکا تماس حاصل فرمائید. شماره تماس های دفتر مرکزی در انتهای صفحه هستند؛ کافیست روی هر شماره کلیک کنید تا تماس برقرار شود.

Tel: (+98) 912-103-5927 – آقای هدایتی

 Tel: (+98) 912-145-9677 – آقای طیبی

 Tel: (+98 21) 7761-4682

 Tel: (+98 21) 7761-4313

 Tel: (+98 21) 7761-0564

دفتر مرکزی:

  • تهران، خیابان سعدی شمالی، خیابان برادران قائدی، مجتمع بهار، واحد 10

فروشگاه مرکزی:

  • تهران، خیابان امیرکبیر، پاساژ تهران

تماس با ما

تماس سریع (+98) 912-103-5927(+98) 912-145-9677 (+98 21) 7761-4313 (+98 21) 7761-0564 (+98 21) 7761 4682