روغن صنعتی MOBIL

روغن صنعتی و گریس MOBIL

روغن صنعتی و گریس Mobil که قبلا با عنوان کمپانی Socony-Vacuum شناخته می شد، یک شرکت بزرگ نفتی آمریکایی است که در سال 1999 با Exxon ادغام شد تا یک شرکت اصلی به نام ExxonMobil تشکیل دهند. امروزه Mobil به عنوان یکی از نام های تجاری اصلی در صنعت روانکار ها فعالیت می کند

تاریخچه برند MOBIL

پس از تفکیک کمپانی استاندارد اویل در سال 1911 به 33 شرکت مختلف، این کمپانی تحت عنوان شرکت استاندارد اویل نیویورک یا سوکونی تأسیس شد. در سال 1920، این شرکت نام “Mobil oil” را به عنوان علامت تجاری خود ثبت کرد.

پمپ بنزین سوکونی وکیوم در شرق هلند:

برند MOBIL

برند موبیل همچنان با نام تجاری اصلی ExxonMobil در بخش سوخت و روان کننده ها فعالیت می کند. بسیاری از محصولات آن دارای نماد یک اسب قرمز بالدار هستند که از زمان همکاری با شرکت Magnolia Petroleum در دهه 1930، مارک تجاری مشترک بوده است.

موبیل اکنون به طور عمده طیف گسترده ای از روان کننده های خودرو، صنعتی، حمل و نقل هوایی و دریایی را پوشش می دهد. به دلایل تاریخی، برند Mobil هنوز هم در ایستگاه های خدمات موبیل و برای محصولات سوخت (بنزین، دیزل، روغن گرمایشی، نفت سفید، سوخت های هواپیمایی و سوخت دریایی) مورد استفاده قرار می گیرد.

لوگوی MOBIL:

لوگوی MOBIL

محصولات روغن صنعتی و گریس MOBIL

روغن دریایی موبیل

Mobilgard M50
Mobilgard 300
Mobilgard 312
Mobilgard 412
Mobilgard 450 NC
Mobilgard 512
Mobilgard 570
Mobilgard ADL 30
Mobilgard ADL 40
Mobilgard L540
Mobilgard M430
Mobilgard 1 SHC

روغن دریایی موبیل برای نیاز موتورهایی با عمر بالا که در شرایط تنش گرمایی و بارگذاری بالا هستند مناسب است. همجنین به عنوان روانکار کشتی های گشت نظامی، کشتی های مسافری، کشتی های ماهی گیری مدرن، ژنراتورهای اضطراری، موتورهای قایق نجات و قایق های مسابقه ای مناسب است.


روغن دنده صنعتی موبیل

Mobil Glygoyle HE 1000
Mobil Glygoyle HE 220
Mobil Glygoyle HE 320
Mobil Glygoyle HE 460
Mobil SHC
Mobiltac NC
Mobil Glygoyle
Mobilgear SHC
Mobilgear XMP
Mobil Pryolube

روغن دنده صنعتی موبیل ترکیبی از روغن های مصنوعی و روغن های معدنی با عملکرد بالا و مواد افزودنی اختصاصی برای روانکاری دنده ها، موتورهای سنگین در شرایط عملیاتی شدید، انواع دنده های صنعتی و ساده، چرخ دنده ها و بلبرینگ طراحی شده است.


روغن سیلندر بخار موبیل

Mobil 600 W Cylinder
Mobil Extra Hecla Super Cylinder Mineral
Mobil Extra Hecla Super Cylinder
Mobil 600 W Super Cylinder

روغن سیلندر موبیل با گرانروی و کارایی بالا برای استفاده در چرخ دنده های کروی محصور شده، درجه حرارت بالا و بارهای سنگین برای برنامه های موتور بخار انتخاب می شود. این نوع بر اساس روغن پایه با کیفیت و مواد افزودنی برای استفاده در برنامه های کاربردی، کوپلینگ و بلبرینگ با درجه گرانروی بسته به شرایط عملیاتی نیز طراحی شده است.


روغن انتقال حرارت موبیل

Mobiltherm 603
Mobiltherm 605
Mobiltherm 611

روغن انتقال حرارت موبیل با کارایی بالا برای استفاده در تاسیسات حرارت غیر مستقیم، بر اساس ترکیبی از روغن پایه پالایش شده و مواد افزودنی منحصر به فرد طراحی شده است. محدوده دما روغن در سیستم های بسته 7- تا 285 درجه سانتیگراد و سیستم های باز -7 تا 150 درجه سانتیگراد است.


روغن صنعتی موبیل

روغن توربین موبیل

Mobil Pyrotec HFD 46
Mobil DTE 797
Mobil DTE 798
Mobil DTE 799
Mobil DTE 832
Mobil DTE 846

روغن توربین موبیل بر اساس مقادیر پایه هیدروژنی و مواد افزودنی انتخاب شده برای برآورده ساختن نیازهای سیستم های گردشی توربین بخار و توربین گاز طراحی شده است.


روغن چند منظوره موبیل

Mobil Agri Super 10W30
Mobil DTE FM 150
Mobil DTE FM 220
Mobil FM 100 Spray Lubricant
Mobil Vacmul EDM 3

روغن چند منظوره موبیل برای حداکثر بهره وری ماشین و اپراتور در هنگام استفاده از ماشین کاری الکتریکی تخلیه و ماشین کاری فرسایش جرقه ای طراحی شده است. این محصول به عنوان عایق بین ابزار و قطعه کار، خنک کننده و مایع شستشو برای حذف تراشه عمل می کند.


روغن کمپرسور هوا موبیل

Mobil Almo
Mobil DTE FM
Mobil EAL Arctic
Mobil EAL Arctic
Mobil Rarus
Mobil Rarus SHC
Mobil Zerice S
Mobil Gargoyle Arctic
Mobil Gargoyle Arctic SHC

روغن کمپرسور موبیل به عنوان روغن معدنی سنگین با کارایی بالا در درجه اول برای استفاده در کمپرسور بزرگ صنعتی طراحی شده است.ک اربرد های دیگر این محصول سیلندر و روانکاری کمپرسور های خنک کننده و دیگر ماشین آلاتی که در دمای زیر صفر عمل می کنند و همچنین برنامه های کاربردی دریایی است.


روغن گردشی موبیل

Mobil DTE PM
Mobil DTE Light
Mobil DTE Heavy
Mobilsol PM
Mobil Vacouline

روغن گردشی موبیل به عنوان روان کننده با کارایی بالا بر اساس ترکیبی از روغن پایه بسیار پالایش شده و مواد افزودنی انتخاب شده برای توربین های هیدرولیک و برنامه های کاربردی توربین های بخار، کمپرسور های هواپیما، کمپرسورهای گاز طبیعی و بلبرینگ ساده و یا با عناصر نورد طراحی شده است.


روغن صنعتی و گریس MOBIL

روغن هیدرولیک موبیل

Mobil DTE 
Mobil EAL Hydraulic
Mobil DTE Excel
Mobil Delvac Hydraulics

روغن هیدرولیک موبیل با کیفیت بالا ترکیبی از روغن پایه با کیفیت و مواد افزودنی با عملکرد فوق العاده در درجه حرارت بالا و پایین برای بهره وری سیستم پمپ داخلی، پیستون های فشار بالا و پمپ های دنده طراحی شده است.


روغن دنده خودرو موبیل

Mobil ATF
Mobil ATF SHC
Mobiltrans SHC
Mobilube GX
Mobilube HD

روغن دنده خودرو موبیل، روغن انتقال اتوماتیک مصنوعی با عملکرد بالا بر اساس ترکیبی از روغن پایه هیدروکربنی سنتزی با کارایی بالا و مواد افزودنی متعادل برای گیربکس اتوماتیک در برنامه های کاربردی سنگین، درجه حرارت بالا و بار سنگین طراحی شده است.


روغن موتور بنزینی موبیل

Mobil 1 ESP Formula
Mobil Super S
Mobil Super M
Mobil Super FE
Mobil Synt S
Mobil Synt S Special V

روغن موتور بنزینی موبیل با بالاترین استاندارد عملکرد روانکاری بر اساس ترکیبی از روغن پایه مصنوعی با عملکرد بالا و مواد افزودنی پیشرفته بطور خاص برای استفاده در تمامی وسایل نقلیه شامل عملکرد بالا، بنزین و دیزل توربو شارژ، اتومبیل های سواری با موتورهای تزریق سوخت جند سوپاپ پیشرفته، کامیون های سبک و فعال طراحی شده است.


روغن موتور دیزلی موبیل

Mobil 1 Turbo Diesel
Mobil Delvac
Mobil Delvac XHP Extra
Mobil Delvac MX
Mobil Delvac Super
Mobil Super M

روغن موتور دیزلی موبیل متعارف با کیفیت برتر بیش از آخرین استانداردهای صنعت مورد نیاز در موتورهای بنزینی و دیزلی امروزه که بر اساس ترکیبی از روغن های معدنی معمولی و مواد افزودنی عملکرد برتر بطور خاص برای استفاده در انواع وسایل نقلیه و همچنین یک انتخاب عالی برای اتومبیل های سواری، کامیون های سبک و وانت طراحی شده است.


گریس موبیل

Mobil SHC Grease EAL
Mobilith SHC
Mobilgearse FM
Mobilux EP
Mobilgrease XHP
 Mobiltemp
Mobilgear OGL
Mobil Unirex N2
MobilGrease Special
Mobilgear OGL
Mobil One Grease

انواع گریس صنعتی موبیل نیمه مایع و گریس لیتیوم برای بسیاری از انواع برنامه های کاربردی صنعتی چند منظوره در اصطکاک و بلبرینگ ساده، بوشینگ ها و پین ها، سیستم های روانکاری متمرکز، ماشین آلات معدن زیر زمینی، چرخ دنده ها و موارد زنجیره ای طراحی شده است.

و اما …

شرکت صنعتی بازرگانی بتکا عرضه کننده محصولات روغن صنعتی و گریس MOBIL بوده و این برند را در طیف گسترده و تنوع تولیدات کاملا قانونی و از مبادی رسمی وارد نموده و به صنایع داخلی ارائه می نماید.

از شما دعوت می نمائیم جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید با مشاوران بتکا تماس حاصل فرمائید. شماره تماس های دفتر مرکزی در انتهای صفحه هستند؛ کافیست روی هر شماره کلیک کنید تا تماس برقرار شود.

Tel: (+98) 912-103-5927 – آقای هدایتی

 Tel: (+98) 912-145-9677 – آقای طیبی

 Tel: (+98 21) 7761-4682

 Tel: (+98 21) 7761-4313

 Tel: (+98 21) 7761-0564

منبع : mobil.com/en

دفتر مرکزی:

  • تهران، خیابان سعدی شمالی، خیابان برادران قائدی، مجتمع بهار، واحد 10

فروشگاه مرکزی:

  • تهران، خیابان امیرکبیر، پاساژ تهران

تماس با ما

تماس سریع (+98) 912-103-5927(+98) 912-145-9677 (+98 21) 7761-4313 (+98 21) 7761-0564 (+98 21) 7761 4682