گریس و روغن صنعتی TOTAL

روغن صنعتی و گریس TOTAL

برند توتال (TOTAL) یکی از بزرگترین تامین کنندگان انرژی در جهان است که سوخت، گاز طبیعی، برق کم کربن، روغن صنعتی و گریس را تولید و روانه بازار می کند. 100000 کارمند در بیش از 130 کشور فعال، به دنبال تحقق آرمان گروه روغن صنعتی و گریس TOTAL برای تبدیل شدن به بزرگ ترین عرضه کننده روانکار صنعتی هستند.

تاریخچه برند توتال

روغن صنعتی توتال

روغن صنعتی و گریس TOTAL در سال 1924 تاسیس شد تا بتواند نقشی اساسی در صنعت بزرگ نفت و گاز داشته باشد. گروه توتال همیشه با روحیه بالا پیشگام معتبر این عرصه بوده و در صدد کشف محصولات برخی از پربازده ترین زمینه های جهان بوده است. پالایشگاه های این شرکت محصولات پیشرفته ای تولید کرده اند و شبکه توزیع گسترده آن، طیف وسیعی از خدمات را ارائه می کند.

گروه توتال در طول تاریخ طولانی خود قرار بود با دو شرکت نفتی دیگر (یکی فرانسوی “Elf Aquitaine” و دیگری بلژیکی “Petrofina”) مسیر موفقیت را طی کند. بعضی اوقات رقبا و بعضی اوقات شرکا، به تدریج یاد می گیرند که با هم کار کنند. نقطه قوت این جریان این است که شرکت هامی توانند نقاط قوت خود را در برابر رقبا ترکیب کنند. این نکته مهمترین چالش ادغام در سال 1999 بود و بالاخره آنها چهارمین گروه اصلی نفت را تشکیل دادند؛ گروهی که بر اساس تخصص و تجربه بالا بنا شده است.

در زمستان سال 1990 میلادی بعد از ادغام با شرکت پتروفینا، نام شرکت به توتال فینا تغییر کرد. شرکت فینا به دلیل فعالیت در تولید انواع روغن، توانست توانایی توتال را در زمینه تولید روغن موتور و روغن صنعتی افزایش دهد. سپس در سال 1999 بعد از ادغام با ‏شرکت الف آکوتین، نام آن را به شرکت توتال فینا الف تغییر دادند که امروزه توتال همچنان با استفاده از برند الف، روغن الف (Elf Oil) را تولید و در بعضی از کشورها عرضه می کند.

در سال ۲۰۰۳ آخرین تغییر را در نام ایجاد کردند و آن را به توتال مختصر کردند.‏ شرکت توتال به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌ های نفت جهان و اروپا شناخته می‌شود.

فیلم زیر اولین سال های تاسیس گروه توتال را شرح می دهد:

محصولات روغن صنعتی و گریس TOTAL

روغن صنعتی توتال

روغن انتقال حرارت توتال

Total Seriola 1510
Total Jarytherm DBT
Total Jarytherm BT 06
Total Jarytherm AX 320
Total Seriola ETA 32
Total Seriola ETA 100
Total Seriola D TH
Total Seriola 320
Total Seriola FG
Total Seriola QA 46

روغن انتقال حرارت بر اساس ترکیبی از روغن پایه معدنی و مواد افزودنی ویژه برای استفاده در دستگاه های کاربردی گرمایش محوطه داخلی و صنعتی، تولید بخار و آب گرم، تهویه هوا، گرمایش حمام های عملیات حرارتی، اتوکلاوها، کوره ها، خشک کن ها و همچنین برای فرآیند های تولید کارخانه های سیمانی، کارخانه های تولید کاغذ، صنعت چوب و غیره طراحی شده است.


روغن پمپ وکیوم توتال

Total PV 100
Total PV 100 Plus
Total PV SH 100

روغن پمپ وکیوم به عنوان روغن خوراکی نیمه سنتتیک برای استفاده در پمپ های خلاء معکوس و دوار و به طور خاص برای پمپاژ اسیدی تحت شرایط شدید طراحی شده است.


روغن توربین توتال

Total Preslia 100
Total Preslia GT 32
Total Preslia 68
Total Preslia 46
Total Preslia 32
Total Preslia GT 46
Total Preslia SE Jet

روغن توربین بر اساس ترکیبی از روغن مصنوعی و مواد افزودنی مهارکننده در توربین های آبراهه زنی و توربین های هوایی طراحی شده است.


روغن چند منظوره توتال

Total Disola M 3015
Total Disola M 4015
Total Disola M 5015
Total Nevastane SL 100
Total Nevastane SL 32
Total Nevastane SL 68

روغن چند منظوره بر اساس روغن های پنوماتیک و هیدرولیک مصنوعی برای فرآوری غذایی، روانکاری کمپرسور های هوا، پمپ های خلا و سیستم های هیدرولیک مخصوصا در دمای پایین طراحی شده است.


روغن دریایی تالوسیا توتال

Total Talusia HR 80 
Total Talusia HR 70
Total Talusia HR 6058

روغن دریایی توتال با امنیت بسیار بالا به طور خاص برای روانکاری استوانه موتورهای دیزلی با سرعت آهسته در طیف گسترده ای از شرایط عملیاتی طراحی شده است.


روغن صنعتی TOTAL

روغن دنده صنعتی توتال

Total Nevastane SL
Total Nevastane EP
Total Nevastane SY
Total Carter XEP
Total Carter SH
Total Carter SY
Total Carter MS
Total Carter ALS
Total Carter ENS
Total Carter EP
Total Carter Bio
Total Cassilla GMP

روغن دنده صنعتی توتال بر اساس ترکیبی از روغن های مصنوعی PAG، روغن های مبتنی بر پلی گلیکول و مواد افزودنی ویژه برای استفاده در چرخ دنده های استوانه ای، بیرینگ ساده و کوپلینگ چرخ و چرخ دنده اصلی آسانسور طراحی شده است.


روغن سیلندر بخار توتال

Total CYL 1000
Total CYL 460
Total CYL 680
Total CYL C 460
Total CYL C 680

روغن سیلندر بخار توتال بر اساس روغن های معدنی مرکب و مواد افزودنی ویژه برای استفاده در موتورهای سیلندر بخار و همچنین برای روانکاری سنگین طراحی شده است.


روغن کمپرسور توتال

Total Lunaria FR
Total Lunaria NH
 Total Lunaria SH
Total Lunaria SK
Total Planetelf ACD
Total Primeria LPG
Total Pneuma
Total Orites DS
Total Orites EDA
Total Orites TN
Total Orites TW
Total Dacnis VS
 Total Cancis P
Total Dacnis VS

روغن کمپرسور هوا و مته های بادی توتال بر اساس نوعی پلی گلیکول برای برنامه های کاربردی کمپرسورهای گاز مایع LPG و گاز طبیعی مایع LNG مخلوط شده با اتان، اتیلن، بوتان، بوتیلن، بوتادین، متان، پروپان، پروپلین و همچنین کمپرسورهای گاز شیمیایی که با آمونیوم و وینیل کلرید مونومر طراحی شده است.


روغن ماشین ابزار توتال

Total Drosera FB
Total Drosera HXE 220
Total Drosera MS
Total Spirit ASI

روغن ماشین ابزار چند منظوره با کارایی بالا مورد استفاده در مدارهای هیدرولیک برای پمپ ها و موتورهای هیدرولیک، جعبه دنده و مکانیسم های تغذیه و همچنین روانکاری برای تمام ماشین ابزار ها (هیدرولیک، اسلایدها، چرخ دنده ها) طراحی شده است.


روغن ماشین کاری توتال

Total Valona AU
Total Valona BR
Total Valona GR
Total Valona MQL
Total Valona ST

روغن ماشین کاری و برش کاری توتال با کیفیت بالا بر اساس روغن پایه انتخاب شده و مواد افزودنی ویژه برای پردازش آلیاژهای مس، پردازش آلیاژ های فولاد و عملیات ماشین کاری سنگین فلزات بدون کلر و ناخالصی طراحی شده است.


روغن هیدرولیک توتال

 Total Biohydran FG
Total Biohydran TMP 100
Total Hydroflo CT
Total Azolla AF
Total Azolla DZF
Total Azolla ZS
Total Azolla VTR
Total Equivis XLT
Total Equivis XV
Total Equivis ZS
Total Hydransafe

روغن هیدورلیک و کمک فنر توتال برای استفاده در مدارهای هیدورلیکی دستگاه های تلفن همراه، در مناطق سرد طراحی شده است.


گریس توتال

گریس TOTAL

Total AXA GA 3
Total AXA GR1
Total Altis
Total Multis EP 2
Total Specis CU
Total Statermic
Total Biomerkan RS
Total Biomultis EP 2
Total Ceran
Total Caloris 23
Total Copal EP 2
Total Lical EP 2
Total Marson SY 2
Total Multis Complex EP 2
Total Nevastane HD2T

گریس توتال کمپلکس چندمنظوره که بر اساس صابون پیچیده، روغن معدنی سفید و مواد افزودنی انتخاب شده برای روانکاری با کارایی بالا و برنامه های کاربردی تحت شرایط عملیاتی شدید طراحی شده است.

و اما …

شرکت صنعتی بازرگانی بتکا عرضه کننده محصولات روغن صنعتی و گریس TOTAL بوده و این برند را در طیف گسترده و تنوع تولیدات کاملا قانونی و از مبادی رسمی وارد نموده و به صنایع داخلی ارائه می نماید.

از شما دعوت می نمائیم جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید با مشاوران بتکا تماس حاصل فرمائید. شماره تماس های دفتر مرکزی در انتهای صفحه هستند؛ کافیست روی هر شماره کلیک کنید تا تماس برقرار شود.

Tel: (+98) 912-103-5927 – آقای هدایتی

 Tel: (+98) 912-145-9677 – آقای طیبی

 Tel: (+98 21) 7761-4682

 Tel: (+98 21) 7761-4313

 Tel: (+98 21) 7761-0564

منبع : Total.com

دفتر مرکزی:

  • تهران، خیابان سعدی شمالی، خیابان برادران قائدی، مجتمع بهار، واحد 10

فروشگاه مرکزی:

  • تهران، خیابان امیرکبیر، پاساژ تهران

تماس با ما

تماس سریع (+98) 912-103-5927(+98) 912-145-9677 (+98 21) 7761-4313 (+98 21) 7761-0564 (+98 21) 7761 4682