روغن صنعتی و گریس ایرانول

روغن صنعتی و گریس ایرانول

شركت ملی نفت ايران در راستای خصوصی سازی شرکت های دولتی و سياست های كلان دولت جمهوری اسلامی ایران مبنی بر كاهش حجم تصدی گری دولتی در حوزه غير انحصاری و واگذاری امور به بخش خصوصی، با هدف توسعه مشاركت اين بخش در فعاليت های اقتصادي و صنعتی و به منظور افزايش كارآيی، واحد های روغن سازی پالایشگاه های تهران و آبادان را به سازمان تامين اجتماعی، صندوق بازنشستگی کشوری و آستان قدس رضوی واگذار نموده است كه اين واگذاری منجر به تاسيس شركت نفت ايرانول در 11 آذرماه سال 1381 گرديد و در بهمن سال 1391 سهام این شرکت در فرابورس پذیرفته و عرضه شد. روغن صنعتی و گریس ایرانول اکنون در سه بخش پالایشگاه روغن سازی تهران، پالایشگاه روغن سازی آبادان و مجتمع ظرف سازی و بسته بندی به فعالیت خود ادامه می دهد.

شرکت نفت ایرانول در راستای حضور موثر در بازار داخل کشور و بازارهای منطقه ای و جهانی با فرآوری و عرضه انواع روانکار مطابق با استانداردهای بین المللی کیفیتی و بهره گیری از دانش و فن آوری های نوین، حفظ ثبات کیفیت در محصولات و کسب رضایت مشتریان، تلاش های مستمری را پیگیری می نماید. استقرار سیستم مدیریت یکپارچه و اخذ تاییدیه شرکت های معتبر جهانی در زمینه ساخت تجهیزات و قطعات برای روغن های خودرو (اعم از بنزینی، دیزلی و روغن دنده خودرو) موید این مطلب می باشد.

محصولات روغن صنعتی و گریس ایرانول

روغن هیدرولیک ایرانول

روغن هیدرولیک ایرانول

ایرانول HZ

روغن ایرانول HZ با استفاده از روغن پايه‌ پارافينيک مرغوب حاصل از پالايش برشی از نفت خام و انجام فرآيند هيدروژناسيون و همچنین مواد افزودنی مناسب و بدون روی توليد گرديده ‌است.

ایرانول HPM

ایرانول HPM با استفاده از روغن پايه‌ مرغوب حاصل از پالايش برشی از نفت خام و انجام فرآيند پالایش با هیدروژن (Hydro finishing) و مواد افزودنی ضد اکسیداسیون و ضد زنگ ‌زدگی، مناسب برای آب و هوای مرطوب و خشک در دمای بسیار بالا توليد گرديده ‌است.

ایرانول H

ایرانول H با استفاده از روغن پايه‌ پارافینیک مرغوب حاصل از پالايش برشی از نفت خام و انجام فرآيند پالایش با هیدروژن (Hydro finishing) و مواد افزودني ضد اکسیداسیون و ضد زنگ‌زدگی توليد گرديده ‌است.

ایرانول 10

ایرانول 10 با استفاده از روغن پایه پارافینیک حاصل از پالایش برشی از نفت خام و مواد افزودنی مناسب تولید گردیده است.


روغن گردشی ایرانول

ایرانول CX

جهت روانکاری سیستم های هیدرولیک ، دنده و بلبرینگ هایی که نیاز به مواد افزودنی ضد سایش و یا EP نباشد. روانکاری عمومی سیستم هایی که در معرض بار زیاد و یا سائیدگی شدید نباشند.

ایرانول C

در كليه سيستم های گردشی كه سطح کارايی فوق توسط سازنده دستگاه توصيه گرديده است.

ایرانول CM

جهت روانکاری بلبرینگ های عناصر نورد.


روغن توربین ایرانول

ایرانول HBX
ایرانول HBX II
ایرانول HBX Plus
ایرانول HBS

مناسب جهت استفاده در توربین های گاز و بخار و آب مورد مصرف در سیکل های ترکیبی نیروگاه های برق، خطوط لوله انتقال گاز و غیره.

ایرانول HB

توربین های بخار، دنده های صنعتی با سرعت بالا و یاتاقان های ویژه صنعتی در مواقعی که سطوح کارآیی فوق توسط سازنده توصیه گردیده است.


روغن کمپرسور ایرانول

ایرانول VB

کمپرسورهای هوای رفت و برگشتی با دمای خروجی تا  100ºC در مواردی که سازندگان این تجهیزات استفاده از روغن های بدون ماده افزودنی را توصیه نموده اند. به دلیل قابلیت پایین فرار، برای روانکاری پمپ های خلا نیز توصیه می گردند.

ایرانول VDL
ایرانول VDL-X

روغن مناسب جهت استفاده درانواع کمپرسورها اعم از رفت و برگشتی، اسکرو، گردان، سانتریفوژی و ….

ایرانول LPT G

در کلیه‌ کمپرسورهای تبریدی با گاز خنک کننده آمونياکی و هيدروکربن های R12-R22

ایرانول LPT

این روغن جهت استفاده در کمپرسورهای یخ سازی مناسب می باشد.


روغن دنده صنعتی ایرانول

ایرانول IG-F
ایرانول IG
ایرانول IG-S

روغن دنده‌ صنعتی مناسب جهت استفاده در کلیه‌ دنده ‌های حلزونی، جناقی، مارپیچی و دنده‌ های انتقال نیروی صنایع فولاد، بلبرینگ های ‌کفی و غلطکی و سیستم‌ های گردشی که توسط سازنده دستگاه توصيه گرديده است.


روغن ترانسفورماتور ایرانول

ایرانول ترانس D
ایرانول ترانس DN
ایرانول ترانس C

در كليه‌ ترانسفورماتورهای افزاینده و کاهنده‌ برق، کلیدهای قطع و وصل و ساير تجهيزات الکتريکی كه سطوح كارايی فوق توسط سازنده دستگاه توصيه گرديده ‌است.


روغن انتقال حرارت و عملیات حرارتی ایرانول

ایرانول HT

جهت مصرف در سيستم های انتقال حرارتی که حداقل دمای خاموش کردن آنها کمتر از 7ºC- نباشد.

ایرانول CQ

مناسب جهت مصارف عمومی عملیات حرارتی سرد، یعنی در مواردی که ویژگی های کیفی ویژه تحت شرایط سخت مورد نیاز نباشد.


روغن عملیات فلزکاری ایرانول

ایرانول MF
ایرانول CT-F1

سیال امولسیون شونده جهت روانکاری و خنک کاری انواع عملیات فلزکاری و ماشین کاری.

روغن های حل شونده عموما با مقدار مشخصی آب مخلوط می شوند. همیشه روغن به آب افزوده می شود و در حین اضافه شدن مخلوط به هم زده می شود. هرگز آب را به روغن اضافه نکنید.در صد اختلاط روغن با آب معمولأ از پیش تعیین شده می باشد و بایستی از آب با سختی پایین برای تهیه امولسیون استفاده شود.غلظت مخلوط در طی عملیات بایستی ثابت باقی بماند.


سایر روغن های صنعتی ایرانول

روغن ماشین ابزار

ایرانول MTS در روانکاری ماشین ابزارها، ماشین آلات هیدرولیکی، دستگاه های کشویی، چرخ دنده های صنعتی و مواقعی که سطوح کارآیی فوق توصیه گردیده ‌است.

روغن شستشو

ایرانول FL مناسب جهت شستشوی سیستم های روانکاری صنعتی به استثنای توربین.

روغن نساجی

ایرانول دوک در صنایع نسـاجی و جهت روانکاری دوک های نسـاجی مورد استفاده قرار می گیرد.

روغن فرآیند

ایرانول TRAE، ایرانول TDAE، ایرانول RAE، ایرانول MES و ایرانول DAE به عنوان نرم کننده، رقیق کننده و پرکننده در فرایند تولید لاستیک و قطعات لاستیکی به منظور سهولت در فرآیند و یا بهبود کارآیی محصول نهایی به کار می روند.


گریس ایرانول

گریس ایرانول لیما

گریس ایرانول لیما

ایرانول ليما به عنوان گریس چند منظوره لیتیوم با استفاده از روغن پایه معدنی و هیدروکسی استئارات لیتیم و افزودنی های مناسب برای مصارف گوناگون صنعتی و روانکاری در خودروها تهیه شده است.

 • روانکاری یاتاقان ها و اتصالات توپی و مسطح وسایل نقلیه
 • روانکاری دنده ها و جعبه دنده ها
 • موتورهای الکتریکی
 • کمپرسورها و پمپ ها
 • سیستم های چرخ نقاله

گریس ایرانول ليما EP

گریس ایرانول ليما EP
 • مقاوم در برابر فشار بالا
 • پایداری در برابر شستشو با آب
 • پایداری مکانیکی و حرارتی عالی
 • مقاومت در برابر اکسید شدن
 • محدوده دمای کارکرد : °C 20- تا °C120

گریس ایرانول CAMA

گریس ایرانول CAMA

ایرانول CAMA ترکیبی از روغن پایه معدنی، تغلیظ کننده کلسیمی و ادتیوهای مناسب می باشد که برای انواع کاربری های عمومی و گریس کاری ماشین آلات مختلف تهیه شده است. این محصول مناسب برای دمای عملیاتی بین 20ºC- تا 60ºC+ می باشد و برای استفاده د روانکاری شاسی و پمپ آب خودرو مناسب است.

و اما …

شرکت صنعتی بازرگانی بتکا عرضه کننده محصولات روغن صنعتی و گریس ایرانول بوده و این برند را در طیف گسترده و تنوع محصولات به صنایع داخلی ارائه می نماید.

از شما دعوت می نمائیم جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید با مشاوران بتکا تماس حاصل فرمائید. شماره تماس های دفتر مرکزی در انتهای صفحه هستند؛ کافیست روی هر شماره کلیک کنید تا تماس برقرار شود.

Tel: (+98) 912-103-5927 – آقای هدایتی

 Tel: (+98) 912-145-9677 – آقای طیبی

 Tel: (+98 21) 7761-4682

 Tel: (+98 21) 7761-4313

 Tel: (+98 21) 7761-0564

منبع : iranol.ir

دفتر مرکزی:

 • تهران، خیابان سعدی شمالی، خیابان برادران قائدی، مجتمع بهار، واحد 10

فروشگاه مرکزی:

 • تهران، خیابان امیرکبیر، پاساژ تهران

تماس با ما

تماس سریع (+98) 912-103-5927(+98) 912-145-9677 (+98 21) 7761-4313 (+98 21) 7761-0564 (+98 21) 7761 4682