استعلام قیمت بلبرینگ

مشخصات بلبرینگ(ضروری)
برند بلبرینگ را به انگلیسی وارد کنید (مثال SKF) - شماره فنی را به صورت انگلیسی وارد کنید (مثال B32210) - تعداد را به عدد انگلیسی وارد کنید (مثال 160)
برند بلبرینگ
شماره فنی بلبرینگ
تعداد بلبرینگ
 
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

علاوه بر فرم بالا می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید با کارشناسان فروش شرکت بتکا تماس حاصل فرمائید. کافیست روی هر شماره کلیک کنید تا تماس برقرار شود.

جناب آقای هدایتی ⮞ Tel: (+98) 912-103-5927

جناب آقای طیبی ⮞ Tel: (+98) 912-145-9677

دفتر مرکزی شرکت بتکا ⮞ Tel: (+98 21) 7761-4682

دفتر مرکزی شرکت بتکا ⮞  Tel: (+98 21) 7761-4313

عوامل موثر بر قیمت بلبرینگ

قیمت بلبرینگ به دلیل وجود شرایط مختلف متفاوت است. در توضیحات زیر به تفکیک به آنچه که بر قیمت بلبرینگ تأثیر می گذارد می پردازیم.

تاثیر تولید بر قیمت بلبرینگ

دو عاملی که در مرحله تولید بر قیمت بلبرینگ تأثیر می گذارد هزینه مواد اولیه و دستمزد کارکنان است. تقاضا برای فولاد در ماه های اولیه شیوع ویروس کرونا کاهش یافت و این کاهش شدید باعث شد تا بسیاری از کارخانه های فولادسازی تولید خود را محدود کنند. همین کاهش سریع تولید و افزایش فعالیت اقتصادی بر نوسان قیمت ها می افزاید. حقوق کارگران در سراسر جهان در حال افزایش است زیرا کارگران گزینه های بیشتری برای اشتغال دارند. افزایش فعالیت های خدماتی و فرصت های شغلی خویش فرما، کارخانه ها را مجبور به افزایش حقوق برای جذب کارگران کرده است.

تاثیر لجیستیک بر قیمت بلبرینگ

چین به عنوان یکی از کشورهایی که از سال 1400 به بعد رشد اقتصادی زیادی داشت، از افزایش صادرات سود می برد که همین امر منجر به کمبود کانتینر های حمل و نقل و فضای کافی برای کشتی ها می شود. تولید کنندگان چینی عجله دارند تا محصول را به سرعت به دست مشتریان برسانند اما همین امر موجب می شود در این زمینه نیز با کاهش منابع روبرو شویم.

تاثیر نرخ ارز بر قیمت بلبرینگ

کاهش ارزش جهانی دلار در ماه های اولیه سال 2021 ادامه داشته است و این امر که اکثر مبادلات فضای بلبرینگ از طریق دلار انجام می پذیرد، بسیاری از شرکت ها را متحمل هزینه های زیادی کرده است.

تاثیر قوانین گمرک و ترخیص بر قیمت بلبرینگ

یکی از مواردی که همواره بر قیمت بلبرینگ و تمامی محصولات وارداتی تاثیرگذار است، تعرفه گمرک و قوانین مربوط به ترخیص کالا می باشد. در شرایط نوسانات شدید ارز و یا سخت گیری قوانین گمرک، کالا در انبار می ماند و سرمایه وارد کننده درگیر می شود. همین امر به علاوه افزایش قیمت ارز باعث افزایش قیمت بلبرینگ می شود. البته که با یک استراتژی مناسب می توان از وقوع چنین مواردی جلوگیری کرد که شرکت صنعتی بازرگانی بتکا بوسیله کارشناسان زبده بازرگانی خود، همواره این مشکلات را پیش بینی و حل و فصل می کند.

تاثیر سایز بلبرینگ

یکی از موارد مشهود تاثیرگذار بر قیمت بلبرینگ، سایز و ابعاد محصول است. طبیعی است هر چه سایز بلبرینگ بزرگتر باشد بدان معنی است که مواد اولیه بیشتری در آن به کار رفته و پروسه تولید آن زمان بیشتری به طور انجامیده است. تقریبا در این حوزه یک قانون است که هر چه سایز بیرینگ بزرگتر باشد قیمت آن نیز بیشتر است؛ البته یک مثال استثنا برای این قانون بلبرینگ های مینیاتوری هستند که به دلیل پیچیده بودن روند تولید آنها، قیمت نهایی برای مصرف کننده بالا می رود.

تاثیر متریال و مواد اولیه

فلزات برا اساس میزان سختی و مرغوب بودن آلیاژ آنها قیمت متفاوتی دارند. بیرینگ ها عمدتا از فولاد و آلیاژهای فولاد ساخته می شوند زیرا سختی بیشتری نسبت به فلزات همرده به لحاظ قیمتی دارد. استیل ضد زنگ (کروم و نیکل) نیز در ساخت بلبرینگ ها به کار می رود. در کل، هر چه متریال و مواد اولیه ای که برای ساخت بیرینگ استفاده می شود سختی بالایی داشته باشد و تهیه آنها دشوار تر باشد، قیمت نهایی بلبرینگ افزایش می یابد.

تاثیر برند بر قیمت بلبرینگ

برندهای معروف و پرقدرتی در جهان در حال ساخت محصولات حوزه بلبرینگ هستند که بسته به کیفیت محصولات و تکنولوژی به کار رفته در ساخت آنها و همچنین ضمانت محصولات خود، قیمت تمام شده آنها متفاوت است. بالطبع هر چه از برند معتبرتری خرید کنید که محصول خود را با کیفیت بالاتری ارائه می دهد، باید هزینه بیشتری برای محصول خود بپردازید اما فراموش نکنید که این هزینه بیشتر ضامن کیفیت بالاتر بیرینگ است که این عمر در افزایش طول عمر خود بیرینگ و دستگاهی که در آن به کار می رود دارد. شرکت صنعتی بازرگانی بتکا، تمامی محصولات برندهای وارداتی را بدون وجود واسطه و با ضمانت اورجینال بودن کالا به مشتریان ارجمند عرضه می کند که خود باعث کاهش تعرفه فروش محصولات می شود. برندهایی که به طور ویژه در شرکت بتکا پشتیبانی می شوند (کلیک کنید):

قیمت بلبرینگ SKF

قیمت بلبرینگ NTN

قیمت بلبرینگ NSK

قیمت بلبرینگ ZWZ

قیمت بلبرینگ KOYO

قیمت بلبرینگ FAG

قیمت بلبرینگ KG

قیمت بلبرینگ TIMKEN

دفتر مرکزی:

  • تهران، خیابان سعدی شمالی، خیابان برادران قائدی، مجتمع بهار، واحد 10

فروشگاه مرکزی:

  • تهران، خیابان امیرکبیر، پاساژ تهران

تماس با ما

تماس سریع (+98) 912-103-5927 (+98 21) 7761-4313 (+98 21) 7761-0564 (+98 21) 7761 4682